efsune12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2011
1.400
18
yosunnnn,

alış alış buraya derim...
bilgileri içinde herkesi buarya toplarsak yeniden oluşturabilriiz..
senin listeden başla derim..

yosunnnn

gel uğur böcüğümm:)
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
liste orada kaldı bende örneği yokkii:) hem bu kadar yayılmayayım :) arada olur terslikler.. herşey de olmuyormu yani..:) düzelecek nasıl olsa:)

aysevi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010
506
7
kızlarrrr çok fazla yazamıyorum bu akşam istanbula gidiyoruz.pazar günü de yunan adalarına. sonra geliyoruz bayramda misafilerimiz var teknede onları ağırlıyoruz.sonra 1 ay dinleniyorum sonra ekim başında amerikaya gidiyorum dönüyorum o sırada adet oluyorum tabiki.döndükten sonra hemen kıbrısa gidiyoırummmmm.aslında hit hemen çağırdı efsunecğim ama benim seyahatler yoğun onlar bitsin kafamı toplayım.zaten bu aralar bebek olayı hiç gündemimde değil:)

hepinizi çok özleyeceğim..kendinize iyi bakın gelişmeler olursa mimoş bana cepten mesaj atsın lütfennnn:))) öptümmmmm

yosunnnn

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
shanthi, iremelif, nilya, rosalyn65, saba55, zümrüt, 8temmuz, bahardalı, eylul22, gezgin_1220, hayat2011, nisan

bu arkadaşlarımıza diğer site üzerinden mesaj atabildim.. bilgilerinize:) varmı aklınıza gelen başka...

yosunnnn

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
shanthi, iremelif, nilya, rosalyn65, saba55, zümrüt, 8temmuz, bahardalı, eylul22, gezgin_1220, hayat2011, nisan

bu arkadaşlarımıza diğer site üzerinden mesaj atabildim.. bilgilerinize:) varmı aklınıza gelen başka...

bu arada düzelmeye başladı site.. haberiniz olsun:)

Yukarı Alt