Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

efsune12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
yosunnnn,

alış alış buraya derim...
bilgileri içinde herkesi buarya toplarsak yeniden oluşturabilriiz..
senin listeden başla derim..

yosunnnn

gel uğur böcüğümm:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
liste orada kaldı bende örneği yokkii:) hem bu kadar yayılmayayım :) arada olur terslikler.. herşey de olmuyormu yani..:) düzelecek nasıl olsa:)

aysevi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
kızlarrrr çok fazla yazamıyorum bu akşam istanbula gidiyoruz.pazar günü de yunan adalarına. sonra geliyoruz bayramda misafilerimiz var teknede onları ağırlıyoruz.sonra 1 ay dinleniyorum sonra ekim başında amerikaya gidiyorum dönüyorum o sırada adet oluyorum tabiki.döndükten sonra hemen kıbrısa gidiyoırummmmm.aslında hit hemen çağırdı efsunecğim ama benim seyahatler yoğun onlar bitsin kafamı toplayım.zaten bu aralar bebek olayı hiç gündemimde değil:)

hepinizi çok özleyeceğim..kendinize iyi bakın gelişmeler olursa mimoş bana cepten mesaj atsın lütfennnn:))) öptümmmmm

yosunnnn

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
shanthi, iremelif, nilya, rosalyn65, saba55, zümrüt, 8temmuz, bahardalı, eylul22, gezgin_1220, hayat2011, nisan

bu arkadaşlarımıza diğer site üzerinden mesaj atabildim.. bilgilerinize:) varmı aklınıza gelen başka...

yosunnnn

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
shanthi, iremelif, nilya, rosalyn65, saba55, zümrüt, 8temmuz, bahardalı, eylul22, gezgin_1220, hayat2011, nisan

bu arkadaşlarımıza diğer site üzerinden mesaj atabildim.. bilgilerinize:) varmı aklınıza gelen başka...

bu arada düzelmeye başladı site.. haberiniz olsun:)

yosunnnn

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
tamamen düzeldi gibi hatta denemek için konuya bişeyler bile yazdım demin ben :)

Yukarı Alt