• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

papatya40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
488
4
Yosuncuğum

Günaydın Valla kızın yabancı olduğu nasıl anlaşılıyor Ben bile daha iyi oynardım ayol. Batılıların ruhunda yok olmuyor da olmuyor ne kadar kursa da itse kALIYOR öyle bir yabancılık göbek dansına Ben de kıskanıyor olabilirim sadece ortadoğuya aiy olsun diliyor olabilirim bu arada :) :KK66:

yosunnnn

gel uğur böcüğümm:)
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
Kızlar yine diğer forum iptal anlaşılan Keşke olduğu gibi buraya taşısak o bilgileri de . Baksana bize durmadan sorun çıkaracak.

Nilyacığım dedik sana hamişsin diye Hayırlı lsun arkadaşım Ne güzel bir duygu değil mi ? YAlnız işte diğer forumun gelgitleir yüzünden karbeyazın sonucunu kaçırdık Gerçi ben bu yeni adresi vermiştim ama insanlar değişik oluyorlar kimi olumsuz sonucun şokuyla foruma küsüyor Kimi de tuhaf bir ' acaba nazr mı değer kıskançlık mı olur ' duygusuyla kaçıyorlar. Eh ne diyelim tip tip insan var bu hayatta Tahammül edeceğiz!! dedi ya din hocalarından biri:)
selam şekercim... açıkça link vermek yasak ya bende herkese msj atmıştım.. gelir sanırım oda...

yosunnnn

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
bende abartılı oynamıyor diye seçmiştim aslında onu.. bizden biri gibi diye hahaha :)

papatya40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
488
4
Yaaaa yosunnn taktın bu yasağa da ha. Ver gitsin arkadaşım ya Yalnız ben giremediğim için veremiyorum şimdi. Yabancı sitelerde şakır şakır veriliyor yalnızca altında hani bu mailde bizim onaylamadığımız bir net adresi vardır deniyor o kadar.Sanki madde satışı linki mi veeriyorsun kk veriyorsun işte .

yosunnnn

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
ben takmasamda efsune ve shantinin verdiği linkler silindi hemen.. onun için diyorum.. zaten herkese mesaj atıldı isteyen gelir..

papatya40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
488
4
Bir daha açılsın ben biliyorum ne yapacağımı . Link vermekten kolay ne var. biz de usulune uygun veririz. Çıkıyorum ben şimid çok işim var zaten 10.30 da uyandığım nadir sabahlardan biri idi. Bu progestan hormonu çok uyku yapıyor bende artık öğleden sonraları 1 2 saat uyuyorum bebekler gibi :) Burada avatar alamıyor muyuz ? bir deneyeyim.

yosunnnn

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
turbiceee senden naber? gece mesajını gördümde cevap yazamadım.. çok uykum vardı, çok yorgundum:) yazacağım sana :)

ama yazamıyorum.. yeni üye olduğum için özel msj yollayamıyormuşuz.. :KK43:

Son düzenleme:

turbice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
60
1
turbiceee senden naber? gece mesajını gördümde cevap yazamadım.. çok uykum vardı, çok yorgundum:) yazacağım sana :)

ama yazamıyorum.. yeni üye olduğum için özel msj yollayamıyormuşuz.. :KK43:

öbür forum açılır elbet yazışırız...

sen anlatsana ne yaptın, hangi merkezlerle ne konuştun, ne aşamadasın?? hani beraber pazarlık yapacaktık??

yosunnnn

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
hepsi ile görüştüm.. daha karar veremedim.. biliyosun ben başından beri hep verdadan yanaydım.. hemen hemen en uygun fiyatta ondan geldi zaten.. ve çok samimi.. ama ben ucuz diye onda karar kılıp sonrasında allah korusun üzülmekte istemiyorum.. aymen biraz rahatlattı beni aslında. işlem aynı.. başarı oranları hepsinde birbirine yakın. verda iyi bir tercih dedi. ama zaten benim olay ekim sonu kasım başı gibi olacak.. eşimin iş durumuna göre en kötü ihtimal kasım sonu olabilir. şu an cyclo kullandığımdan ve adetim saat gibi düzgün ilerlediğinden aşağı yukarı tarihleri de kestirebiliyorum.. ama tabii inşallah bir aksilik olmaz.. o yüzden hala düşünüyorum ve ben düşündükçe merkezler birer kere daha arayıp hatırımı soruyolar arasıra:KK34:

turbice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
60
1
hepsi ile görüştüm.. daha karar veremedim.. biliyosun ben başından beri hep verdadan yanaydım.. hemen hemen en uygun fiyatta ondan geldi zaten.. ve çok samimi.. ama ben ucuz diye onda karar kılıp sonrasında allah korusun üzülmekte istemiyorum.. aymen biraz rahatlattı beni aslında. işlem aynı.. başarı oranları hepsinde birbirine yakın. verda iyi bir tercih dedi. ama zaten benim olay ekim sonu kasım başı gibi olacak.. eşimin iş durumuna göre en kötü ihtimal kasım sonu olabilir. şu an cyclo kullandığımdan ve adetim saat gibi düzgün ilerlediğinden aşağı yukarı tarihleri de kestirebiliyorum.. ama tabii inşallah bir aksilik olmaz.. o yüzden hala düşünüyorum ve ben düşündükçe merkezler birer kere daha arayıp hatırımı soruyolar arasıra:KK34:
verda hanım ne rakam verdi merak ettim canım?? paket mi yoksa sadece işlem olarak mı çalışıyor? ön hazırlık olarak ne kadar zaman gerekiyormuş?

ben eylül başı tüp bebek tedavisine başlayacağım, olmazsa o zaman görüşücem kıbrıs merkezlerle.. ve yılbaşına da hamile girmek istiyorum. önümüzde bayramlar var ben yandım:KK43: annem gelme tatile git diyor. bakalım... akrabalar soruyor: bebek yok mu?? ben de üzülüyorum. canım annem kahroluyor. ooooff oofff öyle işte.

yosunnnn

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
toplam bir fiyat verdi.. konaklama dahil.. uçak hariç.. yazarım sana özelden.. hazırlanma süreci ise ben adet görmediğimden ve yumurta olmadığından + cyclo kullandığımdan daha kolay oluyor sanıyorum. sizlerdeki hazırlık aşamasını diğer kızlar yanıtlarlar.. inşallah hepimiz yeni yıla bebişlerimizle gireriz...

ben o konuda şanslıyım sanırım.. bana soran eden yok.. burada yeniyim.. eşimin ailesiyle mesafeliyim:) bizimkiler zaten uzakta.. sadece geçenlerde burada bir tanıdık var.. 20 yaşında.. 3-4 aylık hamileymiş.. karşılaştık yolda. hadi ama bak geç kaldın dedi.. elini çabuk tut falan filan.. dedim kasımda yapcaz:KK66: o zamana kadar işlerim var dedim güldüm geçtim:)

selam8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2011
107
3
merhaba ben yeniyim bizde donasyon düşünüyoruz kasım gibi halil ibrahi tekini düşünüyoruz ama yinede daha iyi olan varmı sizce gidip sonuç alan

yosunnnn

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
465
9
arkadaşlar cevap vercek kimse yokmu sizce gideceğim yer iyimi
biz sürekli burada olmuyoruz.. arada girip bakıyoruz :KK61: neden panik oluyorsun ki:KK61:
Halil İbrahim Tekin'e giden arkadaşlarımız var.. ama aslına bakarsan başarı oranları hepsinde birbirine yakın. daha önceki cevabımda da var bu zaten. bende karar aşamasındayım. hepsi ile görüş mutlaka.. bu arada HIT mutlaka görüşmeye çağırıyor. ön görüşme yapmadan kabul etmiyor. sen gittinmi görüşmeye?

selam8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2011
107
3
hayır gitmedim ben istanbulda yaşıyorum halil bey bahçeciyle anlaşmalı önce oraya gidip bi görüşcez aynı şeyi sölerlerse başka yere bakıcaz sana sıcak gelen yer varmı

selam8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2011
107
3
aslında hepsiyle görüştüm tlfonla dünya berk beyde olabilir ikisi arasında kararsız kaldım savaşbeyde olabilirr çok zor bi süreç en iyisi olsun istiyorum o yüzden giden arkadaşlar varsa yardım istiyorum