Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Kumsal48

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
151
Kızlar merhaba ben regl oldum bugün de tahliller yapıldı sorun yok..estrofeme başladım..heyecanlıyım..donörle aynı gün regl olduk işlerimiz rast gidiyor umarım böyle devam eder..önce eşim gidecek sabah gidip akşam döncek sperm vermek için üç gün sonra da biz..umarım çok yumurta olur umarım iyi kalite embriyo olur umarım üçüncü donasyonda bu kez bebeğimize kavuşuruz artık..duanıza ihtiyacım var...
Dualarım seninle arkadaşım. Her şey çok güzel başlamış böyle de devam edecektir ...

Yeniden48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
335
Kızlar merhaba ben regl oldum bugün de tahliller yapıldı sorun yok..estrofeme başladım..heyecanlıyım..donörle aynı gün regl olduk işlerimiz rast gidiyor umarım böyle devam eder..önce eşim gidecek sabah gidip akşam döncek sperm vermek için üç gün sonra da biz..umarım çok yumurta olur umarım iyi kalite embriyo olur umarım üçüncü donasyonda bu kez bebeğimize kavuşuruz artık..duanıza ihtiyacım var...

selmamelek

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
452
Yarın da ben tedaviye başlıyorum ama anlamadığım neden üçüncü donasyon dondurulmuş embriyoların da mı olmadı bana üç donasyon çok geldi yüzde seksen başarı oranı olduğu söyleniyor. Her donasyonda beş embriyon olsa en azından üç dört denemen olmalı dondurulmuşlarınla.. hangi merkezde tedavi görüyorsun
Ben de 3.de hamile kaldım.%80 deniliyoda buradaki herkes %20 lik gruba dahil o zaman.İlk denemede başarı parmak sayısını geçmez.

Yeniden48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
335
Allah yardımcın olsyn bu sefer inşallah güzel sonuçlarla bize gğzel haberleri müjdelersin
Ben de 3.de hamile kaldım.%80 deniliyoda buradaki herkes %20 lik gruba dahil o zaman.İlk denemede başarı parmak sayısını geçmez.
İyi embriyoları sonamı saklıyorlar acaba bende de 1. Deneme gebelik 45 günde sonlandı donmuşlar ümit vaad ediyorsa iyi

Thoughtful_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
304
Yarın da ben tedaviye başlıyorum ama anlamadığım neden üçüncü donasyon dondurulmuş embriyoların da mı olmadı bana üç donasyon çok geldi yüzde seksen başarı oranı olduğu söyleniyor. Her donasyonda beş embriyon olsa en azından üç dört denemen olmalı dondurulmuşlarınla.. hangi merkezde tedavi görüyorsun
Kıbrısında garantisi yokki orada Allah "Ol"diyecek ve olacak kimi birde ,kimi 2de,kimi de 3 te..

Thoughtful_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
304
Hayırlı olsun sizi takip ediyorum sizde bu yolda çok mücadele ettiniz ins en kısa sürede mutlu sona ulasirsiniz

Hayallll123

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
130
Merhabalar kaderdaşlarım. Uzun süredir takip ediyorum bu siteyi bir türlü cesareti mi toplayıp yazamadım. Benimde bir hikayem var küçüklükten bu yana gelip mücadele ettiğim. İnan’ın hepimizin yaşadıkları o kadar zor ki bunu ancak başına gelen kişiler birbirini anlayabiliyor. Benim hikayem ise erken menepoz. Ben ilk adetimi ilaç ile gördüm. Cylco-Prognova kullanmazsam adet olamıyorum . Sol yumurtalık tembel sağda ise 1 tane filan yumurta var sanırsam oda 13 mm boyutunda. Fsh desen 90 larda amh ise 0.02.. bu değerlerim adetsiz iken ki değerler. 25 yaşındayım ama vücudum 50 yaşında gibi. Zayıftım evlenince ilacı bıraktım dehşet kilo aldım 7 aydır Adet göremiyorum sanırsam ondan. Sizde de oluyor mu bu durum? Evlendiğimizin ilk gününden beri doktorlara gidiyoruz artık doktorlar bile kabul etmiyor tüm kapıları kapattılar en acısı da bu. Tüp bebek merkezleri de dahil olmak üzere. Bu değerlerle yapılmaz dediler :KK43: Tüm doktorlar ancak donasyon ile anne olabilirsiniz dediler. Biraz araştırıyorum ama İnan’ın kafam çok karışık. Çok zor bir durum hepimiz için rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Aklıma hangi merkezi seçmem gerek hangi doktor kafam karışıyor eğer önerileriniz var ise mesajla yada buradan bilgilendirseniz çok sevinirim. Birde şu duruma bir türlü netlik getiremedim. Düşünmemiz halinde şuan düşünme aşamasındayız. Bu sorumu da arkadaşım için soruyorum Türkiye’de memur olan bir kişi Kıbrıs’ta donasyon yaptırır ise memurluğunu etkiler mi arkadaşımın da son bu aklına takıldı bilgilendirir iseniz sevinirim. Umut dolu günlerimiz olsun

ajug

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
50
İyi de ben anlamadım üçüncü donasyonumuz demişler üçüncü donasyon demek başarısız yaklaşık dört beş transfer demektir. Ama bir defa donasyon yaptırıp ta dondurduklarını üçüncü kez transfer ettiriyorsa o başka... onu kastettim

ajug

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
50
Bu arada estrofem hapı vajinal olarak kullanan var mı

Yukarı Alt