Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Yesilada2003

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.175
Merhabalar...ben sadece sperm donasyonu yaptırdım...embriyo ile ilgili bir tecrübem yok maalesef...Bundan sonra da olmayacak sanırım...Çünkü bu günlerde eşimin sağlık sorunları var maalesef. ..eşime 3 gün önce pankreas kanseri (büyük ihtimalle) teşhisi kondu ve zor bir sürece başladık...Allah yardımcımız olsun inşallah....sizlerden ricam dualarınızda bizi unutmayın....ve hiçbir şeye üzülmeyin...
Herşeyin başı sağlık..allahım tez zamanda şifasını versin sana da güç kuvvet versin..çabucak iyileşsin inşallah..dualarımız senle..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-10-2019

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bebegimhadi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.002
Merhaba Arkadaşlar
Ben 2 hafta önce kanama nedeniyle acil sezeryana alındım.
4,5 saatlik zorlu ameliyat yaşadım.Çünki 2 plezantada rahme yapışmış ve , plezantaları çıkarırken rahim parcalanmış.Son anda bol dikişle rahim kurtarılmış.
Kan verdiler,Çok acılar çektim çok.
Bebeklerim erken doğdukları için 2 haftadır küvezdeler.ve 2 hafta daha küvezde kalıcaklar.Tek sorun kilolarının az olması şükürler olsun baska sorunumuzda yok.
Hergun oğlumun ve kızımın yanlarina gidiyorum : )
Artık iyiyim ve sizlerle paylasmak istedim.
Doğuma girmeden önce sayfadaki ismini hatırladıgım kisileri ismiyle (ki onların 2si hamileymis cok sevindim ) ve genel olarak tüm kaderdaşlarımın anne olması için dualar ettim.
Rabbim başta Zaza olmak üzre tüm sayfada ki arkadaşlarımı Anne olma müjdesi ile müjdelesin inşallah.
Bebeklerinizi iyi günlerde büyütün inş. Size de çook geçmiş olsun.çok zor olmuş.dr. hamilelik sırasında rahim duvarına plasentanın yapıştığını göremiyor mu acaba ? Neden böyle oldu merak ettim.bebekleriniz bence de zamanla kilo alır.mamadan da korkmayın inş sütünüz çok olur ama ilk günler haftalar kilolar gram gram artıyor.bende öyle olmuştu.sonradan da hepsi bitiyor :nazar::nazar:

Thoughtful_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
403
Merhabalar...ben sadece sperm donasyonu yaptırdım...embriyo ile ilgili bir tecrübem yok maalesef...Bundan sonra da olmayacak sanırım...Çünkü bu günlerde eşimin sağlık sorunları var maalesef. ..eşime 3 gün önce pankreas kanseri (büyük ihtimalle) teşhisi kondu ve zor bir sürece başladık...Allah yardımcımız olsun inşallah....sizlerden ricam dualarınızda bizi unutmayın....ve hiçbir şeye üzülmeyin...
Allah acil şifalar versin cok cok geçmiş olsun .

Zelitta

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
730
Canım cok cok cok üzüldüm. Rabbim tez vakitte şifasını versin sızı birbirinize bagıslasın ınsallah

morkanatlarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.768
Bebeklerinizi iyi günlerde büyütün inş. Size de çook geçmiş olsun.çok zor olmuş.dr. hamilelik sırasında rahim duvarına plasentanın yapıştığını göremiyor mu acaba ? Neden böyle oldu merak ettim.bebekleriniz bence de zamanla kilo alır.mamadan da korkmayın inş sütünüz çok olur ama ilk günler haftalar kilolar gram gram artıyor.bende öyle olmuştu.sonradan da hepsi bitiyor :nazar::nazar:
Çok teşekkür ederim.
Prof. perinatolog korturolünde hamileliğimi yaşamış olmama karşın , görünmemiş demek.
Bende hiç üstünde durmuyorum değiştiremeyeceğim hiç bi şey için stres yapmak istemiyorum.
Haklısın 20_30 gr larla büyüyolar.
Sağlıkları iyi olsun biz bunca yıl beklemişiz , küvezden çıkışıda sabırla bekleriz : )

Yukarı Alt