Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Zelitta

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
674
Canlar ben anne oldum.kordon dolanmasından dolayı 37.hafta doğum yaptım.şimdi sarılıkla uğraşıyoruz .Gecem gündüzüm belli değil fazla giremiyorum hepinize bol şans dilerim.rabbim size de bu duyguyu nasip etsin insallah.
Gozun aydın canım. Allah analı babalı buyursun. Hayırlı olsun ınsallah. Senin ilk zamanlarını hatırlıyorum. Zaman ne cabuk gecıyo

morkanatlarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.760
Canim Morcum..Çok çok geçmiş olsun..Yavrularını allah sana bağışlamış senide onlara..Bundan sonra hızlıca toparlanır bu günleri çabucak unutursunuz..Minikler hele bir eve gelsin her şey unutulur onların ağlamalari evi doldur ne gam kalir ne keder...
Kilolarıda oldukça iyi kuzuların sen bol bol sütünü arttirmaya bak canım.. Hiç stres yapma stres oldukça etkiliyor...Bebelerde iyi mis bundan sonra tek dertleri karınlarını doyurmak olacak annesi :) Birde gaz..insallah gazsiz bebekler olurlar..ama küçük olana dikkat..bizimde biraz daha düşük kilolu minnosumuz daha galzliydi..3 ay yaygarayı bastı şimdi şimdi biraz rahatladık..
Seni ve yavrularını sevgiyle opuyorum..Çok çok geçmiş olsun canım arkadaşım..
Canım Mavi 'cim
çok teşekkür ederim.
Sen 33 haftalık hamileyken ben daha hamileliğin başındaydım.
Sana_bende 33. haftaya gelebilecekmiyim acaba _ diye sormuştum.
Hamilelikde zaman endişelerden dolayı çok yavaş ilerliyo.
şuan bakınca.Sen doğurdun, ben doğurdum.
Ki seninle ilk sayfada tanistigimiz gunleri hatirliyorum.
Bi ümit denizinde kulaç atan iki kişiydik.
Burada aynı denizde kulaç atan onlarca arkadaşımız var Rabbim insallah onlarada bu mucizeyi yaşatsın.
Bende seni ve prenseslerini sevgiyle öpüyorum : )

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-04-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 10 gün kaldı.

Doğumda hala lanugo (geçici tüyler) kalmış ise bunlar bebeğin omuzları, alın ve boynu üzerinde bulunur. Bir çok kadın gerçek doğum kasılmalarını, birikme, yükselme, kırılma ve düşme şeklinde dalgalar olarak tanımlar. Yürüyüş doğumu destelemek konusunda yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

neo1903

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
250
Canım Mavi 'cim
çok teşekkür ederim.
Sen 33 haftalık hamileyken ben daha hamileliğin başındaydım.
Sana_bende 33. haftaya gelebilecekmiyim acaba _ diye sormuştum.
Hamilelikde zaman endişelerden dolayı çok yavaş ilerliyo.
şuan bakınca.Sen doğurdun, ben doğurdum.
Ki seninle ilk sayfada tanistigimiz gunleri hatirliyorum.
Bi ümit denizinde kulaç atan iki kişiydik.
Burada aynı denizde kulaç atan onlarca arkadaşımız var Rabbim insallah onlarada bu mucizeyi yaşatsın.
Bende seni ve prenseslerini sevgiyle öpüyorum : )
Ne kadar tatlısınız canlar Rabbim bizleride sevindirsin

morkanatlarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.760
Benim mor kanatlı meleyim bu dilekle benim sırtım yere gelmez
İnşallah o güzel günü ben ve tüm anne olmak isteyen arkadaşlarım yaşar
Sanada acil toparlanma ve bebeklerini güzelce büyütmeni dilerim
Öperim kuzularımı
Benim canım Zaza'm
herzaman yanımda olan kıymetli dostum.
Hamilelik haberimi eşimden , annemden , dostumdan önce ilk arayıp paylaştığım canim zaza'm
Gözyaşlarıma kattın gözyaşlarını.
Sana kucak dolusu sarılıyorum.
birgun bebeklerim buyudugunde onlarada seni anlatıcam.benim icin degerini.Onların olması icin verdigin arkadasca destegini canim benim.

Doğumda hala lanugo (geçici tüyler) kalmış ise bunlar bebeğin omuzları, alın ve boynu üzerinde bulunur. Bir çok kadın gerçek doğum kasılmalarını, birikme, yükselme, kırılma ve düşme şeklinde dalgalar olarak tanımlar. Yürüyüş doğumu destelemek konusunda yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

morkanatlarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.760
Canlar ben anne oldum.kordon dolanmasından dolayı 37.hafta doğum yaptım.şimdi sarılıkla uğraşıyoruz .Gecem gündüzüm belli değil fazla giremiyorum hepinize bol şans dilerim.rabbim size de bu duyguyu nasip etsin insallah.
canim benim hayirli ugurlu olsun.
Bebeklerde sarılık sık görülüyo.
Rabbim buyuk dert vermesin.
ve biran evvel iyilessin kuzun insallahh.
Guzel bi kaderi olsun.mutlu bi yaşamı olsun.
Rabbim sizi ayırmasın.

morkanatlarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.760

morkanatlarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.760
Canım morkanatlarım çok şükür doğurdun Benin’leri sağlıkla sıhhatle büyüt mis kokulu kuzucuklarını.bana merkez seçiminde çok yardımcı olmuştun ama ben farklı bir merkeze gittim ve nasip değilmiş olmadı...canım benim kendine bebişlerine çok iyi bak sevgiler😘🥰😍
Canım benim teşekkür ederim.
Elimden geldiğince , bilgimin yettiğince tum arkadaslarımın yanında olmaya çalışıyorum.
Kaderde ne varsa onu yaşıyorum.
inşallah birdahakinde kavuş bebeğine.

Yukarı Alt