Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

ismihan_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
ya ne bileyim canım çok uzun zaman bekledim ya bu bebeği.. allahım isteyen herkese nasip etsin önce allahım sonra sevgili doktorum eylem hanım sayesinde allah ondan razı olsun
hakikaten reklam için yazıyorsanız bunun vebali büyüktür bilesiniz..
ya ne bileyim canım çok uzun zaman bekledim ya bu bebeği.. allahım isteyen herkese nasip etsin önce allahım sonra sevgili doktorum eylem hanım sayesinde allah ondan razı olsun
Daha önce bir arkadasımızın sizinle ilgili bir tespiti vardı, hakikaten reklam için yazıyorsanız bunun vebali büyüktür bilesiniz..

Thoughtful_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
397
merhaba. Okudukca insanlarla konustukca bir şekilde Kıbrıs'taki merkezlere güvenim azalmaya başladı:KK43:
Donor kalitesindeki düşüşten bahsediliyor, ortak havuzdan donmuş yumurta kullanıyorlar diyen bile var..

Bu nasıl olabilir, dünya kadar para veriyoruz dünya kadar emek. Nasıl bu çalınabilir? Böyle bişey olabilir mi? Yani donor secimindeki göz, ten rengi vs secimi hepsi tiyatro mu?

Ya kızlar vallahi allah karsımıza hayırlı insanlar cıkarsın böyle caresizlik çok bunaltıcı.. Tam motive oluyoruz karar veriyoruz bir şey duyuyoruz.. :KK43: Çok çaresizim.
Bende dün hastanede birşeyler okudum çok uzuldum şaşırdım yani Allah iyilerle karsilastrsin bilemiyorsun nelerle karsilacagini kismet. Maddi manevi çok zor bir süreç önce donasyona karar veriyorsun kabul ediyorsun buda cok zor bir karar derken merkez seçimi donör derken para ayarlama ki az para değil kulfetli Allah büyüktür .Bende insülin direnci çıktı glufor başladım daha önce yoktu dr kortizon kullandinmi dedi fazlasıyla kullandım tedaviler için dedim ondan kaynaklı olabilir dedi

Arya-78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.197
Bence en doğru yaklaşım, böyle ucuz reklama tenezzül eden doktorlardan olabildiğince uzak durmaktır. Herhalde hepimizin çocuk peşindeki yıllarda zekamızı yitirdiğimizi düşünüyorlar.

artemissi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
761
Canlarım, güzel arkadaşlarım, kader kardeşlerim nasılsınız. Ben de yumurta donasyonu ile anne olmuştım. Oğlum 9 aylık oldu. Çok Şükür o zorlu yolları geçtim gittim. Tüm dualarım sizinle. Sizi çok özlüyorum. Zaza seni çok öpüyorum güzel arkadaşım

Yesilada2003

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.159
Canlarım, güzel arkadaşlarım, kader kardeşlerim nasılsınız. Ben de yumurta donasyonu ile anne olmuştım. Oğlum 9 aylık oldu. Çok Şükür o zorlu yolları geçtim gittim. Tüm dualarım sizinle. Sizi çok özlüyorum. Zaza seni çok öpüyorum güzel arkadaşım
Canım merhaba hatırlıyorum seni:) bebeğini güle güle büyüt bizim içim de öp:)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-10-2019

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yesilada2003

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.159
Mesajlarınızı geriye dönük okudum elli mesajın 45i Eylem hanım ve Bahçeci Kliniği ile ilgili..15 Mart’ta donörün regl olmasını bekliyorum demişsiniz 25 Mart’ta sperm donasyony olacak kendi yumurtamla demişsiniz..kliniğinizi övene kadar yumurta dınasyınjndan soerm donasyınuna nasıl döndünüz onu bi açıklasaydınız keşke..ayrıca hamile haberini burdan nazar değer diye vermiyorsan yine verme..burda kem gözlü yok ama belki reklam yapıp kafa karıştıran kul hakkı yiyen vardır..ben de hamikeyim..yapmayın arkadaşım böyle şeyler yapmayın..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-10-2019

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mky06

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
266
Mesajlarınızı geriye dönük okudum elli mesajın 45i Eylem hanım ve Bahçeci Kliniği ile ilgili..15 Mart’ta donörün regl olmasını bekliyorum demişsiniz 25 Mart’ta sperm donasyony olacak kendi yumurtamla demişsiniz..kliniğinizi övene kadar yumurta dınasyınjndan soerm donasyınuna nasıl döndünüz onu bi açıklasaydınız keşke..ayrıca hamile haberini burdan nazar değer diye vermiyorsan yine verme..burda kem gözlü yok ama belki reklam yapıp kafa karıştıran kul hakkı yiyen vardır..ben de hamikeyim..yapmayın arkadaşım böyle şeyler yapmayın..
Burada son zamanlarda 2 hesap var bahçeci reklamı yapan, üşenmedim mesajlarına tek tek baktım! Yapmayın lütfen yapmayın! Zaten herşey çok zor daha da zorlaştırmayın. Siz koca bahçecisiniz zaten işinizi iyi yaparsanız herkes gelir.

Zaza74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.448
evet cnm ama bende söyledim dr. onların yüzdesine bakmak lazım cok nadir tutar ve yaşı 40 yaşından daha gençtir dedi ne bilim arkadaşım şöyle 12 olsa ama nerde o zaman da ne bahane bulacaklar bende merak ediyorum cnm
Sen o doktoruna de ki rahim yaşlanmaz
yumurta yaşlanır
o işini iyi yapsın rahim içinden eminlik versin

Yukarı Alt