Nesaybu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
609
947
Selam kızlar.Şuan hangi kılinik daha iyi hangisini önerirsiniz?Birde İspanya da bir merkez varmış en iyisi o diye okumuştum ama adının bilen var mı?Yumurta don için
Bende bakuyu denedim canim memnun kaldim fiyat ve hastane acisindan , ilk deneme basarisiz oldu fakat dondurulmuslarla tekrar deneme yapicaz , 7 embriom daha var umutsuz degilim, ispanya hic duymadim ama tahminen fiyatlar cok ucuk ve donorler hepsi yabanci , isleyis uzun surer yurtdisinda , ben ingilterede yasiyorum, bir yakinim sperm donasyon oldu burda 1 yil gibi bir sure bekledi , sen yinede arastir fiyat al heryerden , baku kibrisa gore cok ucuz tabii ispanya ya gorede... 4200 azn oda 2200 euro yapiyo ilaclar dahil ..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-08-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

serra06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2017
239
174
Bende bakuyu denedim canim memnun kaldim fiyat ve hastane acisindan , ilk deneme basarisiz oldu fakat dondurulmuslarla tekrar deneme yapicaz , 7 embriom daha var umutsuz degilim, ispanya hic duymadim ama tahminen fiyatlar cok ucuk ve donorler hepsi yabanci , isleyis uzun surer yurtdisinda , ben ingilterede yasiyorum, bir yakinim sperm donasyon oldu burda 1 yil gibi bir sure bekledi , sen yinede arastir fiyat al heryerden , baku kibrisa gore cok ucuz tabii ispanya ya gorede... 4200 azn oda 2200 euro yapiyo ilaclar dahil ..
Teşekkürler bilgilerin için çok iyi oldu çok sağol Allah kolaylıklar verdin canım.

pinkberr3492

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
75
118
Merhabalar arkadaslar yasim 27 5 yildir erken menepoz cilesiyle tanistim gecenlerde hormon testlerime bakarken kolesterolumun oldugunu ogrendim totol kolesterol 230 H kotu kolesterol dedikleri LDL 150 cikti biraz arastirma yaptim
Menepoz sonrasi kadinlarda görülüyormuş böyle birsey yasiyan varmi @Zaza74 abla sen bilirsin degerler cokmu yuksek ilaca baslatti doktor bu yasta yasli gibi birde kolesterol hapi icmek istemiyorum :KK43:

Zaza74

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
4.497
8.581
Merhabalar arkadaslar yasim 27 5 yildir erken menepoz cilesiyle tanistim gecenlerde hormon testlerime bakarken kolesterolumun oldugunu ogrendim totol kolesterol 230 H kotu kolesterol dedikleri LDL 150 cikti biraz arastirma yaptim
Menepoz sonrasi kadinlarda görülüyormuş böyle birsey yasiyan varmi @Zaza74 abla sen bilirsin degerler cokmu yuksek ilaca baslatti doktor bu yasta yasli gibi birde kolesterol hapi icmek istemiyorum :KK43:
Çokta yüksek değil ve fikrimi söyleyim ilaçlık değilsin
Diyetle düşüre bilirsin

Hayall_et

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2018
397
1.189
Canım ben de geçenlerde yaptırdım kolesterol 270 LDL 180 çıktı. doktor ilaçla gerek yok beslenmene dikkat et dedi. Okadar da çok beslenmeme dikkat ederim niye yüksek çıktı ben de bilmiyorum

pinkberr3492

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
75
118
Çokta yüksek değil ve fikrimi söyleyim ilaçlık değilsin
Diyetle düşüre bilirsin
Sebze hic yemiyorum daha cok hayvansal sut yumurta et cok severim ondan sanirim oluyo abla yorumlarda menepozu gorunce buda mi ona bagli ya dedim zaten yeterince zor böylesi birde hastaliklar ona cikinca insanin dayanma gücü kalmiyor gibi oluyor 😞 teşekkür ederim rahatlattiniz beni

pinkberr3492

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
75
118
Canım ben de geçenlerde yaptırdım kolesterol 270 LDL 180 çıktı. doktor ilaçla gerek yok beslenmene dikkat et dedi. Okadar da çok beslenmeme dikkat ederim niye yüksek çıktı ben de bilmiyorum
Benim gittigim doktor verdi hatta rapor fln cikar heray yazdirmakla ugrasma falan dedi annem 66 yasinda onda yok kolesterol menepoz desen 55 yasinda girmis nerden buluyor bunlar beni bilmiyorum daha kotu dert vermesin rabbim diyorum :KK43:

Simge2376

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2019
71
171
Merhaba arkadaşım. Forumu inceledim. Bakü olayı kafama yattı. Cemalettin bey e gittiniz. Önerdiğiniz yer var mı? Transferde kaç yumurt garantisi veriyorlar. Bir de 5. Güne getirip mi transfer ediyorlar?

Yukarı Alt