Melis0716

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
492
914
Merak etme çok yolunda gidecek sen de ikizlerini alıp geleceksin gör bak:)) dua edicem sana da..doğuma girerken söylicem adını..
Cnm benim ALLAH razı olsun bende ınanki çok dua ediyorum sana çünkü sizler benim umudum oldunuz güzel miniklerini heyecanla bekliyoruz allah'a emanet olun canım benim

zizu00

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
177
409
Doğumuma bi hafta kaldı tam...bebekler de ben de iyiyiz şükür..ellerimde ciddi anlamda sinir sıkışması var çok ağrı oluyor umarım doğumdan sonra geçer..merak edenler için yazıyorum..ilk gebeliğimde doğal yolla hamile kelmıştım ikiz olmasının getirdiği güçlük harıicinde hiç farkı yok..yani donasyon ya da yaşım ileri diye ekstra bi sorun yaşamıyorum klasik gebelik sorunları sadece.. bu arada 35.hafyamız doğumda 36. Hafta olmuş olacak umarım kuvöze girmeden alır gelirim bebeklerimi..ben sizler için gece gündüz dua ediyorum..ameliyata girerken ve bebekler çıkarken de edeceğim isimlerinizi bilmiyorum ama allah biliyor kim olduğunuzu umarım kabul olur..siz de aklınıza gelirsem dua edin bize olur mu..doğum olunca yazarım yine hepinizi öpüyorum
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın Yeşilada

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-04-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 58 gün kaldı.

Bebeğinizin saçı artık uzuyor. Sizin ve bebeğinizin babasının aile genetik eğilimlerine bağlı olarak, bebeğiniz doğduğu sırada ya tam saçlı olarak yada seyrek saçlı olarak doğacak. Her iki durumda normaldir. Doğum konusunda endişeli ve huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mentha

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2018
257
329
İyi geceler Arkadaşlar;
Geçmiş sayfalardan takip etmişseniz 17 Martta 33+3 haftalık doğum yaptım..ikiz bebeklerim oldu...Şimdi yoğun bir dönemdeyim ve bebeklerime tek bakıyorum.O yüzden çok girme fırsatım olmuyor ama aklım hep sizlerde ,hepiniz için ayrı ayrı dua diyorum..Umarım bu zorlu süreçte pes etmeden sizler de olumlu yanıtlr alırsınız..Ben maddi,manevi bittiğim ,her anlamda sona geldiğim bir noktada kavuştum bebeklerime..
Sizlerden bir ricam var.Bir arkadaşım da donasyon yaptıracak ve takibini yapacak,güvenebileceği bir doktor arayışında...Adana veya Mersinde tavsiye edeceğiniz bir doktor varsa bana mesaj atarsanız çok sevinirim..Bu yolda mücadele eden tüm arkadaşlarımın duacısıyım:anneadayı::KK200::dua::dua::dua::dua:

darkblue2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2015
293
569
Merhaba arkadaşlar bugün kontrolüm vardı. Adetin üçüncü günü Tsh : 1,298 Progesteron: 0,10 Estradiol(e2): 20 rahim kalınlığı 7.4 nasıl sizce

Melis0716

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
492
914
Merhaba arkadaşlar bugün kontrolüm vardı. Adetin üçüncü günü Tsh : 1,298 Progesteron: 0,10 Estradiol(e2): 20 rahim kalınlığı 7.4 nasıl sizce
Doktorun ne dedi cnm birde rahim kalınlığı çok çok iyi canım hayırlı olsun

Yukarı Alt