zizu00

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
168
399
Doğumuma bi hafta kaldı tam...bebekler de ben de iyiyiz şükür..ellerimde ciddi anlamda sinir sıkışması var çok ağrı oluyor umarım doğumdan sonra geçer..merak edenler için yazıyorum..ilk gebeliğimde doğal yolla hamile kelmıştım ikiz olmasının getirdiği güçlük harıicinde hiç farkı yok..yani donasyon ya da yaşım ileri diye ekstra bi sorun yaşamıyorum klasik gebelik sorunları sadece.. bu arada 35.hafyamız doğumda 36. Hafta olmuş olacak umarım kuvöze girmeden alır gelirim bebeklerimi..ben sizler için gece gündüz dua ediyorum..ameliyata girerken ve bebekler çıkarken de edeceğim isimlerinizi bilmiyorum ama allah biliyor kim olduğunuzu umarım kabul olur..siz de aklınıza gelirsem dua edin bize olur mu..doğum olunca yazarım yine hepinizi öpüyorum
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın Yeşilada

mentha

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2018
257
328
İyi geceler Arkadaşlar;
Geçmiş sayfalardan takip etmişseniz 17 Martta 33+3 haftalık doğum yaptım..ikiz bebeklerim oldu...Şimdi yoğun bir dönemdeyim ve bebeklerime tek bakıyorum.O yüzden çok girme fırsatım olmuyor ama aklım hep sizlerde ,hepiniz için ayrı ayrı dua diyorum..Umarım bu zorlu süreçte pes etmeden sizler de olumlu yanıtlr alırsınız..Ben maddi,manevi bittiğim ,her anlamda sona geldiğim bir noktada kavuştum bebeklerime..
Sizlerden bir ricam var.Bir arkadaşım da donasyon yaptıracak ve takibini yapacak,güvenebileceği bir doktor arayışında...Adana veya Mersinde tavsiye edeceğiniz bir doktor varsa bana mesaj atarsanız çok sevinirim..Bu yolda mücadele eden tüm arkadaşlarımın duacısıyım:anneadayı::KK200::dua::dua::dua::dua:

Yesilada2003

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
1.379
3.510
Yeşilada2003 sağlıkla kucagına al inşallah bebişleri haber beklıycez senden benı de söyle 🙁lütfen sevgıler 💜
Söylicem bugün not alıcam..allahım kabul etsin ben de doğuma giren arkadaşımdan istemiştim..hiçbirimizin kucağı boş kalmasın inşallah canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-10-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 28 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudundaki yağ oranının %2-%3 den %8 e yükselmesi yaklaşık 8 hafta aldı. Doğum öncesi gelişimin sonunda, bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15'de sabit kalacaktır. Bu koruyucu yağ dolgusu doğumdan sonra bebeğinizi sıcak tutmaya yardımcı olacaktır. Artık doktorunuzla haftada bir randevularınıza başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

darkblue2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2015
71
143
Merhaba arkadaşlar bugün kontrolüm vardı. Adetin üçüncü günü Tsh : 1,298 Progesteron: 0,10 Estradiol(e2): 20 rahim kalınlığı 7.4 nasıl sizce

Melis0716

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2019
313
557
Merhaba arkadaşlar bugün kontrolüm vardı. Adetin üçüncü günü Tsh : 1,298 Progesteron: 0,10 Estradiol(e2): 20 rahim kalınlığı 7.4 nasıl sizce
Doktorun ne dedi cnm birde rahim kalınlığı çok çok iyi canım hayırlı olsun

Zaza74

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
3.805
6.153
Adetin 3 günü rahim kalınlığı önem taşımaz
O ölçülen eski endometriyumdur ve adetle dökülücek
Hormonlar iyi çıkmış
Size başarılar dilerim
Rahim kalınlığı ilaç başladıktan 7-10 gün sonra ölçüm önemlidir

Yukarı Alt