• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tamara2

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
276
671
Canım söylediğin çok iyi oldu çok teşekkür ederim. Bana normalde 6000 di ama gelince görüşelim dediler. Ben de başka merkezler 5000 deyince bizde de öyle olur dedi. Bir de ben ngs istiyorum embriyolara genetik inceleme yapılsın diye, ona da 2500 euro dedi embriyo başı, bu inanılmaz yüksek bir rakam. British aynı işleme 500 euro istedi embriyo başına anlamadım ben bu işi. Şu an tek beklediğim yolların açılması , eşimle de konuştuk madem bu kadar para verilecek uzaktan uzağa olmasın dedik. Gidip doktorlarla birebir görüşüp içimize sinenen gitmeye karar verdik. Zaten hep 2 merkez arasındayım british ve gynolife ama geçen kolon hastanesini de meraktan aradım zehra hanımdı yanlış hatırlamıyorsam o kadar güzel ilgilendiki hatta sonrasında da birkaç kere aradılar gidip yerinde görmek en güzeli diye düşünüyorum artık. Hayırlısı hakkımızda
ne kadar abartmışlar bu ngs fiyatını. ben memorialde sormuştum 280-300 dolar aradıydı. bahçecide de 250 dolar gibi birşeydi sanırım. neden kıbrısta yapılınca böyle fahiş rakamlar söylüyorlar ki çok saçma yaa 2500 Euro ne demek??
 

Tamara2

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
276
671
Arkadaşlar 0.18 amh yani düşük yumurta rezervi ile sizce kaç yumurta toplanır. Tecrubeli arkadaşlar fikrinizi paylaşır mısınız
Benim 0,17 idi hiç toplanamamıştı bundan 4 yıl önce. moralinizi bozmayı gerçekten hiç istemiyorum ama tecrübeli arkadaşlar dediğiniz için yazmak istedim.
 

Tamara2

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
276
671
Uzun zamandır girmiyorum girdiğimde okuduklarım da üzdü beni...buraya girip anne olarak ayrılmış biri olarak aynı şeyleri yaşayan arkadaşlarımıza az da olsa katkı koymak umut vermek amacıyla burdan ayrılmadığımızı söylemek isterim..zaten zorlu süreçler hepimiz için kırmaya kırılmaya hiç gerek yok..ben güzel şeyler yazayım..8 ay bitti bebelerimle..kız çok yaramaz ve fırlama...oğlan daha sakin ama gece çok uyanıyor..evde karantina sürecinde ben de işe sadece haftada birkaç saat gidiyorum böylece bebelerime vakit ayırmış oluyorum...ikisi de yürüteçte evi talan ediyorlar..oğlan emmeyi bıraktı bir hafta önce kıza kaldı meme..bu süreçte olan beni burda okuyup tanımayan şimdi ilk Kez gören güzel kadın..ben 47 yaşında doğurdum ikizleri..3.donasyonla..17 yaşında oğlum var doğal yolla gebe kaldığım..ve aklınıza geliyorsa kendi genetiğimden değil sevebilir miyim diye..aşkımdan ölüyorum üç evladıma da..zerre aklıma gelmiyor yumurta mı aldım ne yaptım..onlar benim hatta kız aynı benim bebekliğim aşırı yaramaz...:) yakında ulaşım başlayacak EURO da düşüyor klinikler de açılacak Kıbrıs’ta..umudunu yitirme git sen de al bebelerini...hepinizi kucaklarım bu vesileyle şimdiden bayramınız kutlu olsun..ayrıca isteyene bebelerin fotosu atılır özelden :)
Merhaba, bu yazdıklarınızı okuyunca içim daha bi rahatladı. ben de 46 yaşındayım. ilk denemem kimyasal gebelikle sonuçlandı. tam ikinci transfere gideceğim hafta virüs patladı ve yaptırdığım herşey çöp oldu. biliyor musunuz ben de sizin gibiyim son zamanlarda. sanki ortada bir donör yok ve onlar benim yumurtalarım. hiç aklıma gelmiyor nedense bir başkasından aldığım. onlar benim yumurtalarım ve eğer nasipse benim evlatlarım olacaklar. hiç bir şüphem yok bu konuda. şimdi yazdıklarınızı okuyumca aklıma bir donör olduğu geldi:KK16: belki inanmayacaksınız ama gerçekten öyle teşekkür ederim kendi adıma bu güzel umut veren mesajınız için. bebişlerinize benden koooocaman bir öpücük ve size kucak dolusu sevgilerimle :KK200::nazar:
 
Yukarı Alt