yumurtalık geliştirici ve hamile kalmayı kolaylaştıran yeni bir macun tarifi buldum..

raebzeh

Elhamdülillah Ya Rabbi..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
yumurtalık geliştirici ve hamile kalmayı kolaylaştıran yeni bir kür buldum tv de yayınlanmış..macun şöyle hazırlanıyomuş..

çörekotu ................2 çorba kaşığı
defne tohumu..........2 çorba kaşığı
hünnap....................1 çorba kaşığı
arı poleni..................1 çorba kaşığı
bal...........................yaklaşık 1 kg kadar

çörekotu toz haline getirilecek,defne tohumunun kabuğu soyulup rondodan çekilicecek ve diğer malzemelerle karıştırılıp macun haline getirilecekmiş..

kullanılışı: her gece yatmadan önce 1 çorba kaşığı yenilecekmiş,isteyen yoğurda katıp öyle yiyebilirmiş..1-2 ay kulanılması tavsiye ediliyormuş..:KK34:

bende deniycem eğer bütün malzemeleri bulursam inşallah..

Aktar Hüseyin Ermiş Yumurta Geliştirici ,Hamile Kalmaya Yardımcı Macun Tarifi – Sağlık Üzerine

linki verdim inşallah açılır:KK34:

emzuh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yumurtalık geliştirici ve hamile kalmayı kolaylaştıran yeni bir kür buldum tv de yayınlanmış..macun şöyle hazırlanıyomuş..

çörekotu ................2 çorba kaşığı
defne tohumu..........2 çorba kaşığı
hünnap....................1 çorba kaşığı
arı poleni..................1 çorba kaşığı
bal...........................yaklaşık 1 kg kadar

çörekotu toz haline getirilecek,defne tohumunun kabuğu soyulup rondodan çekilicecek ve diğer malzemelerle karıştırılıp macun haline getirilecekmiş..

kullanılışı: her gece yatmadan önce 1 çorba kaşığı yenilecekmiş,isteyen yoğurda katıp öyle yiyebilirmiş..1-2 ay kulanılması tavsiye ediliyormuş..:KK34:

bende deniycem eğer bütün malzemeleri bulursam inşallah..

linki verdim inşallah açılır:KK34:
cnm benim peki bunu deneyen varmı

Yukarı Alt