Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merve4141

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2020
30
15
43
Alllah yüzünü güldürsün Canım bizim o kadar sabrımız yok uzun uzun anlatanilirsin denediklerini özellikle ne tür egzersiz yaptım merak ettim
🥰

Tekrardan merhabalar🦋
Ben okadar umitsizken, TV programında prof Bülent tıraş hocamızı izledim ve hemen soluğu acıbadem maslakta aldım. Yaptığım kürler ve egzersizler sayende çok minik de olsa yumurta olduğunu gören hocamız bana prp uyguladı. Sonraki ay yumurtam biraz büyüdü ve sonraki ay biraz daha.....
Ben ise sabırla bekledim sadece dua ile birlikte...
Dr verdiği vitaminleri hiç aksatmadan içtim. Çay , kahve , tavuk, maydonoz, pirinç, un, şeker, tuz ve paket gıdalar yemedim.
Her gün plates , bisiklet ve doğada yürüyüş yaparak ve yatmadan önce ise mekik çekerek alt karın kaslarimi çalıştırdım 😊
Bal,tarçın,çörekotu macunu
Hergun sabah akşam arı sütü
Yatmadan önce ise çörek otu yağı içtim 1 yemek kaşığı kadar...
Her gün bıldırcın yumurtası, 1 büyük kase evde mayaladigim yoğurt, 2.5 3 lt e yakın su , bol meyve yedim
Bu arada yaklaşık 10 kilo verdim
Sonuç mu diyeceksiniz bu ay belli olacak inşallah diyorum önce sizlere sonra da kendime dua ediyorum güzel haberi inşallah burda paylaşmak istiyorummmm
Çok teşekkür ederim Canım açıklaman için bu şekilde devam et vücüdun cevap vermiş çok şükür
Alllah hayırlı evlatlar versin çift çift İNŞALLAH ❤🥰

Umut999

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2019
539
240
29
Tabiki seve seve .ben prp ile birlikte incir kuru ari sutu bal bolen kullaniyorum birde hayit otu iciyorum bir zarari yada yan etkisi olmaz degilmi doktora sormayada cekindim
Merhaba. Ilk tup bebek sonuc husran. Yumurta topladilar 15 tane. Yumurtalarım boş cıktı. Yaşım daha 28 . Herhangi bir sorunumda yok. Anne olma sansim var mi ? ne tür bi tedavi gerekiyor.? Prp nedir bilgilendirir misiniz

aysima_00

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2014
420
227
hepsimi bos cıktı canım... yasam tarını degıstır yuruyus yap akdenız dıyetı uygula hazır paketlenmıs gıdalardan uzak dur gunde bır ıncır ye bol su ıc zeytınyagına odaklan avakado badem fındık kara uzum ye yanı bunları bılıyorum ama uygulayabılıyormuyum bende maalesef cok degıl.. bunları yapmaya calıs ekstradan yumurta kalıtesı ıcın omega qenzım vs gıbı doktorunuzun yazdıgı takvıyelerı al

aysima_00

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2014
420
227
Merhaba. Ilk tup bebek sonuc husran. Yumurta topladilar 15 tane. Yumurtalarım boş cıktı. Yaşım daha 28 . Herhangi bir sorunumda yok. Anne olma sansim var mi ? ne tür bi tedavi gerekiyor.? Prp nedir bilgilendirir misiniz
hepsimi bos cıktı canım... yasam tarını degıstır yuruyus yap akdenız dıyetı uygula hazır paketlenmıs gıdalardan uzak dur gunde bır ıncır ye bol su ıc zeytınyagına odaklan avakado badem fındık kara uzum ye yanı bunları bılıyorum ama uygulayabılıyormuyum bende maalesef cok degıl.. bunları yapmaya calıs ekstradan yumurta kalıtesı ıcın omega qenzım vs gıbı doktorunuzun yazdıgı takvıyelerı al

Umut999

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2019
539
240
29
Bos dedim yanlış bilgi 7 tanesi yari olgun(m1 dedikleri) diğerleri olgun olmayan yumurta. yari olgun yumurtalarla döllenme yapılmiyormuş o sebeple iptal oldu. Kısmen dikkat ediyorum ama daha da dikkat edecegim taze yesillik ve spor konusuna, takviyeleri aliyorum zaten. Doktora beslenme ve takviye konusunu açtığımda biliyordu benim yasam tarzini o sebeple ayni devam et ama bu konuyu cok takma kafana dedi. Yani stres yapma kendine demeye getirdi. Hic anne olamayacak miyim diye düşünüyorum. Icim aciyor

Umut999

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2019
539
240
29
Evet pek çok takviye kullandım yumurtalar hep m1 çıktı yani çatlayıp kabuğunu atamıyor ve buyüzden mikroenjesyon yapılamıyor. Ama son tedavimde doğal siklus tedavi yapıldı hiç ilaç kullanmayıp tek yumurta toplandı. Yumurta çatladı ama kalitesi iyi olmadığı in döllenme olmamış. Oyüzden PRP aklıma yatıyor açıkçası
Prp bu gibi durumlarda uygulanıyor mu