milaa2019

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
66
34
Su prp den dolayi baya zaman bosa gitti:KK43:( prp yaptirmayip toplama yaptirsaydim su anda durum farkli olabilirdi.dediginiz gibi hayirlisi artik..
Aslında ben prpnin daha çok işe yaradığını düşünüyorum ben prpden hemen sonra toplama yaptırdım daha etkisini göstermesini beklemeden ve sonuç hüsran oldu artık ne o kadar sabrım ne de param var açıkçası o yüzden şuan için beklemek daha iyi

2be

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
990
1.228
Aslında ben prpnin daha çok işe yaradığını düşünüyorum ben prpden hemen sonra toplama yaptırdım daha etkisini göstermesini beklemeden ve sonuç hüsran oldu artık ne o kadar sabrım ne de param var açıkçası o yüzden şuan için beklemek daha iyi
Her hastada etkisi farkli tabi ki.ben kendi adima keske yaptirmasaydim diyorum cunku ben olumsuz sonuc aldim.. boyle bir riski oldugunu bilseydim belki
Biraz daha beklerdim.. bir kac toplama daha yaptirirdim..

Alyaliya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
1.082
867
Burda bir arkadaş vardı prp sonrası doğal gebelik yaşayan benim de prp sonrası yumurta toplamam yapılacak pazartesi inşallah buraya güzel şeyler yazarım umut olurum
Pazartesi gözüm kulağım sen de olacak.Biliyorsun ben de kalite problemi yaşıyorum.Senden olumlu haberler almayı umut ediyorum çok dua ediyorum.

Lices_s

................
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
4.517
6.435
Pazartesi gözüm kulağım sen de olacak.Biliyorsun ben de kalite problemi yaşıyorum.Senden olumlu haberler almayı umut ediyorum çok dua ediyorum.
İnşallah buraya olumlu güzel şeyler yazabilirim ama hep aynı şey oluyor umutluyum desem yalan olur bakalım inşallah yine de buraya güzel şeyler yazıp umut olabilirim kendime de size de

Annneolmk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
3
1
Herkese merhaba öncelikle Rabbim inşallah hepimize isteyen dileyen herkeslere hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin... Bende erkwn menopoz mağduruyum doktorum yumurta göremedi dolayısı ile tüp bebeğe başlayamayız dedi prp den söz edince merak ettim benim FSH yüksek yaşım 26 yaptıranlarla konusmaya o kadar ihtiyacım varki yardımcı olur musunuz

Yukarı Alt