Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

demet_blk

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
89
136
Tavsiyeniz var mı acaba canım
Omega-3
Koenzim Q10
L-Arginin
L-Kartinin
Astaksantin

DNA hasarını azaltmak amaçlı doktorlar gonamax ya da impryl veriyorlar. Bu ikisinden birisi de kullanabilirsiniz. Benim doktorum impryl vermişti geçen sene. Genetik testten de geçen 1 embriyomuz olmuştu. 3 ay kullanmanız gerekiyor. Doktorum öyle demişti.

denizimdnz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2016
2.395
4.279
Omega-3
Koenzim Q10
L-Arginin
L-Kartinin
Astaksantin

DNA hasarını azaltmak amaçlı doktorlar gonamax ya da impryl veriyorlar. Bu ikisinden birisi de kullanabilirsiniz. Benim doktorum impryl vermişti geçen sene. Genetik testten de geçen 1 embriyomuz olmuştu. 3 ay kullanmanız gerekiyor. Doktorum öyle demişti.
Çok sağol canım teşekkürler🌹

heart12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
5
0
Bende yaptırdım prp sizinkine yakın değerlerim. Prp yaptırmadan önce fsh 80 di. Prp den sonra 30 a düştü. E2 de 20. Cyclo ile regl oluyorum. Oksijen tedavisi de gördüm. İnşallah bir sonraki regl de değerlerimiz iyi olsun. Stres yapmayalım ama ister istemez insanın elinde değil. Sürekli yeni bir hamile haberi gelir mi diye burayı takip etmekten yoruldum. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

heart12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
5
0
Bende Cem Beye yaptırdım 4 siklus sonra gel dedi duyduğum kadarıyla Cem bey ayrılmış kafam çok karışık neyapacağımı bilmiyorum

Misra71

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
10
14
hiç menopur kullanan var mı aranızda? bir tanıdığım var hiç yumurtası çıkmıyordu gonal f ile, menopur ile 4-5 adet aynı ayda sağlıklı yumurta çıkmış ve 4 emriyo oluşmuş. transferi bekliyor şimdi. bana bir dahaki tüp bebek denememde gonal f yerine mutlaka menapur kullansın doktorun dedi. bilmiyorum artık bu işin doğrusu nedir :KK43:
Canim kullanmadim henuz ama tedaviye yurt disinda devam edersem ikisini birden yazdi doktor bakalim hayirlisi

san_art

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
76
51
Merhaba 7 Haziran’ da prp yaptırdım ilk adetim 5 gün erken oldu ancak ikinci adetim üzerinden 12 gün geçmesine rağmen henüz olmadı. İki gün ara ara lekelenmem oldu . Doktorum bunların normal olduğunu her ihtimale karşı gebelik testi yapmamı istedi , testi bugün yaptım ancak sonuç negatif ve kontrole çağırdı. Bundan önce üç başarısız tüp bebek tedavim oldu, yumurta sayım her ay 6-7 civarı , 43 yaşındayım ve düzenli adet görüyorum. Prp sonrası gebelik umudum var ve gecikme yaşayınca geç döllenmeden de şüphelendim. Benzer durum yaşayanlar var mı ?
Merhaba mesjınızı okuyunca sizinle aynı yaşta ve aynı durumda olduğumuzu fark ettim ve merak ettim gelişmelerinizden haberdar olmak isterim. Ben Ekim 75 doğumluyum. Her ay düzenli adet oluyorum. Şu ana kadar iyi merkezlerde 4 tüp bebek denemem oldu fakat hepsi olumsuz :KK43: 6-7 yumurta toplanıyor fakat kaliteli embriyoyu bir türlü elde edemiyoruz. Geçtiğimiz cuma günü prp yaptırdım. bakalım beklemedeyim hayırlısı. Sizin Prp den sonraki gelişmeleriniz nasıl oldu acaba??

san_art

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
76
51
Geçen cuma prp yaptırdım Acıbadem Maslakta hemen üstüne hastaneden çıktım ve baya uzun bir yolu tek başıma yürümek zorunda kaldım ve inanılmaz ağrım oldu resmen bayılayazdım. Merak ediyorum prp den sonra ağrı, şikinlik, gaz sancısına benzer bir sancı yaşayan oldu mu ? O ağrım 3 gün geçmedi. Sadece ben mi yaşadım bu olumsuzlukları? dediğim gibi baya yol yürümek durumunda kaldığım için mi oldu anlayamadım? Benim gibi ağrınız sızınız şişkinliğini oldu mu acaba?

Yukarı Alt