ana77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
10
4
Yumurta rezev azligi,endometrium inceliği onu halletim hep nar suyu içtim onlarında verdiği ilaçlar etkili olmusdur sanırım.prolaktin yukseligiyo arada bir bazı adet dönemi bitirdiğimde baktiriyorum.beyin hipofiz bezindenmi diye baktirdim ondanda değil.stresden sanırım bazı dönemler artıyo.gec evlendimyas oldu 43.evleneli bir yıl oldu.6 ay sonra başladım tup bebeğe.tup bebek merkezleri çok iyilerse bizim gibilerini çocuk sahibi etsinler tüpleri kapalı insanı çocuk sahibi etmek başarı değil bence.
Yaşadıklarınıza üzüldüm allah yarımcınız olsun.Benim de yumurta rezevrim az 42 yaşındayım.Daha önce tüp bebek yaptırdım embriyom gelişmedi yumurta kalitelisizliğinden.Gürgan klinikte sadece prp yaptırmayı düşünüyorum.benim doktorum Seyit Temel Ceyhan gatada prof.çok iyi bir doktor para canlısı değil kesinilkle tüp bebeği onda yaptıracaım inş.

Bebis76

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
14
12
Yaşadıklarınıza üzüldüm allah yarımcınız olsun.Benim de yumurta rezevrim az 42 yaşındayım.Daha önce tüp bebek yaptırdım embriyom gelişmedi yumurta kalitelisizliğinden.Gürgan klinikte sadece prp yaptırmayı düşünüyorum.benim doktorum Seyit Temel Ceyhan gatada prof.çok iyi bir doktor para canlısı değil kesinilkle tüp bebeği onda yaptıracaım inş.
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah. ben çok yoruldum bıraktım artık tup bebek işini.yeterince acı çektim iğneler ilaçlar 6 ayda 20 kilo aldım.tup bebek tedavisi yapanlarin hepsi dolandırıcı hepsi para dusunuyo.benim inancım kalmadı.bizi para gözünde goruyolar

ana77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
10
4
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah. ben çok yoruldum bıraktım artık tup bebek işini.yeterince acı çektim iğneler ilaçlar 6 ayda 20 kilo aldım.tup bebek tedavisi yapanlarin hepsi dolandırıcı hepsi para dusunuyo.benim inancım kalmadı.bizi para gözünde goruyolar
hepipmiz için hayırlı olur inş rabbim hepimizin muradına erdirir inş Allah'tan ümit kesilmez ümidini yitirme

Yukarı Alt