• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

yumurtalık gençleştirme prp

msi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
21
9
Merhabalar, öncelikle hepimizin isteği olan bebişlerimizi hayırlısı ile Rabbim bir an önce kucağımıza vermesini diliyorum.
Ben de erken menepoz dan muzdaribim. Daha önce 1 tüp bebek denememiz oldu fakat 1 yumurta görünüyordu ve ne yazık ki boş çıktı. Tavsiye üzerine Bülent Tıraş beye muayene oldum prp önerdi. 9 Mayısta yaptıracağım. İnşallah faydasını bende dahil olmak üzere herkes görür. Prp için bir kaç yerden fiyat aldım en uygunu bahçeci kliniği fakat Bülent hocaya güvendim. tüp bebek denediğim klinik de yapmaya başlamış ve fiyatı daha uygun fakat bana amatörce konuşuldu ve prp kit'ine bile henüz karar veremediklerini anladım konuşmalarından. 9undan sonra sizlerle paylaşacağım

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.383
2.540
Merhabalar, öncelikle hepimizin isteği olan bebişlerimizi hayırlısı ile Rabbim bir an önce kucağımıza vermesini diliyorum.
Ben de erken menepoz dan muzdaribim. Daha önce 1 tüp bebek denememiz oldu fakat 1 yumurta görünüyordu ve ne yazık ki boş çıktı. Tavsiye üzerine Bülent Tıraş beye muayene oldum prp önerdi. 9 Mayısta yaptıracağım. İnşallah faydasını bende dahil olmak üzere herkes görür. Prp için bir kaç yerden fiyat aldım en uygunu bahçeci kliniği fakat Bülent hocaya güvendim. tüp bebek denediğim klinik de yapmaya başlamış ve fiyatı daha uygun fakat bana amatörce konuşuldu ve prp kit'ine bile henüz karar veremediklerini anladım konuşmalarından. 9undan sonra sizlerle paylaşacağım
Hayırlı olsun :) inşallah istediğin gibi olur herşey

Merak ettiğim birşey var. Normal menepozda yumurta kalmadığı için giriyormuş kadınlar. Erken menepozda nasıl oluyor? Herhangi bi sebepten yumurta mı çatlamıyor?

msi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
21
9
Hayırlı olsun :) inşallah istediğin gibi olur herşey

Merak ettiğim birşey var. Normal menepozda yumurta kalmadığı için giriyormuş kadınlar. Erken menepozda nasıl oluyor? Herhangi bi sebepten yumurta mı çatlamıyor?
teşekkür ediyorum :) amh değerim 0,011 yani yumurta sayım oldukça az bu yüzden yumurta elde etmek için prp önerdiler.

pushya

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
3
0
Merhaba,
Önceden ilaçsız regl olamayan ve prp yaptırdıktan sonra ilaçsız regl olmaya başlayan var mı aranızda?

Meral Kaplanci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
185
85
prp ile ilgili detaylı bilgi veremem ama ben bahçecide tedaviye başladım ve çok memnunum klinikten bence lab. falan kesinlikle çok iyi

msi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
21
9
Merhaba,
Önceden ilaçsız regl olamayan ve prp yaptırdıktan sonra ilaçsız regl olmaya başlayan var mı aranızda?
Prp sonrası ilaçlı ilk ay adet gördüm, şu an 2. Ay ilaçla adet olamadım bugün bunun için kontrolüm var

msi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
21
9
Merhaba he yaptınız prp yaptırabildiniz mi
Merhaba evet yaptırdım ilk adet kontrolünde sağda 1 yumurta solda da yumurta adayları var dendi. 2. Ay adet olmadım test yaptım gebelik yok. Kontrole çağırdılar bakalım hayırlısı

Yukarı Alt