• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Yumurtlama donemini agrili geciren arkadaslar, nasil bir agri yasadiginizi tarif eder misin?

Less-is-More

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
4.936
12.372
31
Merhabalar. Aksamustu sag kasigimda bir agri basladi, belime dogru vuruyor. Yumurtlama doneminde oldugum icin aklima ilk gelen buydu. Normalde hic yasamadigim bir agri. Oturup kalkarken bile zorlaniyorum. Su an icin asiri zorlamiyor ama gecmezse yarin bir doktora gidecegim. Yumurtlama doneminde agri yasayan varsa, benzer bir agri mi yasiyoruz diye sormak istedim. Okudugunuz icin tesekkurler.

Durbidk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
1.493
1.857
29
Evet ben yasardim ve bunun yumurtlama agrisi oldugunu gec anladim, eger bu ay usuttuysen o yuzden cok olabilir, genelde sol tarafta olur benm de ve karnimda asiri bir siskinlik olur

April wind

29.07.20 👶🏻
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
16 Mayıs 2017
11.446
27.994
Regl ağrısı gibi oluyordu benim genellikle sol kasığımda. Oturup kalkarken kasığıma birşey batıyor gibi garip bir his oluyordu.

Upthestorm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2015
1.588
1.736
Merhabalar. Aksamustu sag kasigimda bir agri basladi, belime dogru vuruyor. Yumurtlama doneminde oldugum icin aklima ilk gelen buydu. Normalde hic yasamadigim bir agri. Oturup kalkarken bile zorlaniyorum. Su an icin asiri zorlamiyor ama gecmezse yarin bir doktora gidecegim. Yumurtlama doneminde agri yasayan varsa, benzer bir agri mi yasiyoruz diye sormak istedim. Okudugunuz icin tesekkurler.
Ben toplam 4 kere yaşadım sanırım ama hiç birisi yarım saatten fazla sürmedi.

lightpinklady

Bslngc:74.7 Gncl:63.2 Hedef:62 12ay
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
3.085
2.802
Su an yasiyorum bu aksam basladi o agri. Boyle kesici delici noktasal degil.. dairesel ama kucuk bi alan nokta degil yani. Agirlik hissi gibi biraz dolgunluk hissi gibi ne biliyim..
Bazen cok siddetlenip kalbimi agrittigi da olmustur. Ciddi ciddi kalbim agriyip sol kol uyusmasi vs bile yasamistim ama sag yumurtalik kaynakli idi.. :/

su-doku

sen bilirsin
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
9.571
33.155
Eşimin deyişi ile bir hafta adetten önce bir hafta adet bir hafta adet sonrası yahu insafsız ay zaten dört hafta
Yumurtlama dönemi ağrıları üşüttüğümde olur genelde bende

Kleomantis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2012
2.068
2.469
Evet tarif ettiğiniz gibi sağ ya da sol tarafta oluyordu. Bir de üzerine elinizle bastırınca da ağrı olur.

Toprak111

""Yasanmayan yaslar""
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
4.921
6.422
Reglinin ilk gününden itibaren 14 .gün yumurtlama ovulasyın gerçekleşir bu dönemde hormonların etkisiyle yumurta dışarı atılırken kasık bölgesinde ağrı olabilir ama ağrının şiddeti süresi kişiden kişiye değişebilir, eğer uzun süreliyse agrınız doktora gidin , apandis olabilir mi acaba

KvrckEla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
362
555
Benim de acayip yumurtlama ağrım olur hatta regl ağrısından da fazla olur. Ancak benimki çok lokalizedir yani parmağımla gösterebilirim tam olarak burası ağrıyor diye. Batma gibi daha çok öyle yayılma olmuyor. Sırf bu ağrı yüzünden doğum kontrol hapı kullanıyorum. Hap kullanırken ağrım olmuyor

Feminas

Kedigillerin hayranıyım, pati aşığım ❤💙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
2.643
14.737
Bende bazen öyle bir kramp giriyordu ki kıpırdayamiyordum kısa süre sonra geçiyordu özellikle sol tarafta ve şişlik olduğunu hissediyorum akıntı da cabası :KK43:

Pelinimben

O artık 'anne' adayı:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
3.718
3.596
Eşimin deyişi ile bir hafta adetten önce bir hafta adet bir hafta adet sonrası yahu insafsız ay zaten dört hafta
Yumurtlama dönemi ağrıları üşüttüğümde olur genelde bende
Hahahaaa eşimde aynı şeyi söyler off reglimin başlamasına az kaldı ay regl oldum dur kasuklarim agriyo ve tekrar regl diyor ben öyleymisim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-11-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pelinimben

O artık 'anne' adayı:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
3.718
3.596
Kızlar yumurta Takibi yaparken yumurtlama akıntısı ve kasik ağrısı yaşarken yunurtladigimi düşünürdüm. Takip sırasında o belirtileri yaşadım 2 gün sonra doktora gittim yumurtan var büyümüş dedi bende ama akinti agrım oldu nasıl olur diye sormuştum. Şuan 18 mm demisti

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-11-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Less-is-More

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
4.936
12.372
31
Arkadaslar tesekkur ederim cevaplariniz icin. Uyuyunca biraz dinmis agri. Tarif ettiginiz gibi. Sanirim usuttugum icin biraz siddetli geciyor.

Manolyanur

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2018
840
210
Evet bendede oluyor. Bazen 2 bazen 3-5 gün arası sürüyor. Aynı adet ağrısı gibi. Bacağıma vurduğu da oluyor. Şişkinlikte oluyor. Sol kasığımdaydı ağrı uzun süredir birkaç aydır sağ kasığıma geçti

Manolyanur

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2018
840
210
Kızlar yumurta Takibi yaparken yumurtlama akıntısı ve kasik ağrısı yaşarken yunurtladigimi düşünürdüm. Takip sırasında o belirtileri yaşadım 2 gün sonra doktora gittim yumurtan var büyümüş dedi bende ama akinti agrım oldu nasıl olur diye sormuştum. Şuan 18 mm demisti
Yani ağrınız yumurtanız büyürken mi oluşmuş? Bende önce ağrı oluyor Birkaç gün. Ağrıdan 2-3 gün sonrada yumurta akı kıvamındaki akıntım geliyor