yumurtlama

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Canım kesin birşey yok, yumurtlama günü kadından kadına değişiklik gösteriyor sadece genellikle 14. gün diyorlar. :1rolleyes:

isil_ufuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
arkadaşlar düzenli adet olan birinin yumurtlama günü adetiyle 12. ve 15. günmüş.ama bunun dışında herhangi birgün olmaz mı???yada şöyle diyelim regl bitiminden 1 yada 2 gün sonra yumurta çatlamaz mı???birde bunun belirtileri nelerdir?

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Hiç dikkat etmedim canım :) Yalnız doktor ultrasonla görebiliyor sanıyorum :)

isil_ufuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Canım kesin birşey yok, yumurtlama günü kadından kadına değişiklik gösteriyor sadece genellikle 14. gün diyorlar. :1rolleyes:
doktorum da 14 dedi ama herkes farklı birşey söylüyor.haklsın sanırım değişiklik gösteren bir durum...peki nasıl anlarız yumurtamızın çatladığını:KK70:???

isil_ufuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
biraz araştırayım netten belirtileri nelermiş:)inş. yumurtluyorumdur:KK70:belimde kasıklarımda ağrı var regl geçeli 3 gü oluyor...

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım yumurtlama döneminde akıntı geliyor yoğun olarak bazen şeffaf yapışkan bir şey halinde geliyor onun haricinde kasıklarda ağrı oluyor vs. benim bildiğim belirtiler bunlar ....

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
ben hamile kaldığımda dr hesabına göre adet günlerimde hamile kalmışım geç yumurtlama deniyor ben çok şaşırdım ama oluyormu gerçi düştü bebeğim daha ilk adetimi olmadım ilk adetten sonra adet olana kadar çalışmalara devam etmeyi düşünüyorum fakat görev gibi değil iki taraftada istek olduğunda böylelikle hamile kalma olasılığım artıcak klomende kullanmaya başlıcam inşallah bu sefer bebeğim bana çok iyi tutunurda birlikte 9 ayımızı tamamlarız ve kucağıma alabilirim

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
yaa bende adet olmadım daha 29unda olmam lazımdı.düzensizlik var arada ama bu ay antibiyotik kullandım ondan galiba.ama okadar istiyorum ki bebiş.test yapmak istemiyorum negatif çıkıcak gene hüsran olacam .inşallah allah herkesin gönlüne göre versin

hlya61

laborant
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ecemcim bende bu ay antibiyotik kullandım ve adetim 8 gün gecikti ama sonunda maalesef yine oldu işte. umarım seninki antibiyotikten gecikmemiştir

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
yaa ölemi tühh ondan ozaman.buarada aramıza hoşgeldin cnm.hayırlısı bakalım

Yukarı Alt