Yurtdışı için hangi tur şirketini tercih etmeli...

maviduvar1

Ben beni bıraktığımda, sen beni bırakma ya' Rab...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24.212
Orta Avrupa turu düşünüyoruz. Tur fiyatlarına baktığım zaman turla gitmenin daha ekonomik olacağını gördüm. Ancak tur Şirketleri ile ilgili tonlarca şikayet var.
Aranızda bu konuda tecrübesi olan var mı? Olumlu ya da olumsuz anlamda.
Paylaşırsanız çok sevinirim.

selenquasar

Kısaca"Bayan Güzel Burun":))
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22
ETS tur ve Jolly tur U tek geçerim çünkü her ikisi ile de tatil yaptım ve kalite de,tatmin de organizasyonlar da çok güzeldi ..fiyat tartışılır tabii biraz pahalılar ama bence değer çünkü elin memleketine gidip madara olmak,tatili zehir olmak da var.

tulipa

ΛŁŁ -SТΛЯ başlangıç 66; güncel 62; hedef 60
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.616
Jolly ets den ucuz.

maviduvar1

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24.212
Çok teşekkğr ederim kızlar. Bireysel olarak Paris ayarladık bu yaz için. Ama seneye falan orta AVrupayı turla düşünüyoruz. Şehirler arası transferler açısından.

selenquasar

Kısaca"Bayan Güzel Burun":))
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22
Orta Avrupa turu düşünüyoruz. Tur fiyatlarına baktığım zaman turla gitmenin daha ekonomik olacağını gördüm. Ancak tur Şirketleri ile ilgili tonlarca şikayet var.
Aranızda bu konuda tecrübesi olan var mı? Olumlu ya da olumsuz anlamda.
Paylaşırsanız çok sevinirim.
Turla gitmek kesinlikle çok mantıklı çünkü bilmediğin bir ülkedesin,yabancısın sana rehber olan birilerinin olması süper oluyor.ama şunu söyleyebilirimki tur Şirketleri,normalde daha ucuz olan otelleri,tabiri caizse kazık fiyata satıyorlar.tek artısı,birlikte hareket etmek,gezilecek görülecek yerleri araştırmadan keşfetmek ve düzenli gezi rehberliğim bence

wandergate

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Tur firmaları genellikle ucuz olması için şehir merkezine uzak otellerde konaklama sağlar. Dolayısıyla her aktivite için onlara bağlı kalırsın. Bence kendin merkezde bir otel ayarla, sana uygun tarihler için de biletleri takip et. Yarı paraya tatilini getirirsin hem de daha çok eğlenip daha çok yer gorursun

maviduvar1

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24.212
Tur firmaları genellikle ucuz olması için şehir merkezine uzak otellerde konaklama sağlar. Dolayısıyla her aktivite için onlara bağlı kalırsın. Bence kendin merkezde bir otel ayarla, sana uygun tarihler için de biletleri takip et. Yarı paraya tatilini getirirsin hem de daha çok eğlenip daha çok yer gorursun
Önerin için çok teşekkürler. Paris ayarladık bu yaz için. Bileti şu an ki fiyatına göre yarı fiyata aldık 2 ay önce. Otelin de ödemesini yaptık. Şnşallh iyi olur.

ayliiiiin

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
130
Önerin için çok teşekkürler. Paris ayarladık bu yaz için. Bileti şu an ki fiyatına göre yarı fiyata aldık 2 ay önce. Otelin de ödemesini yaptık. Şnşallh iyi olur.
ikinci balayı için bu yaz bizde paris e gidiyoruz :) turla mı gidiyorsunuz siz

maviduvar1

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24.212
ikinci balayı için bu yaz bizde paris e gidiyoruz :) turla mı gidiyorsunuz siz
Merhaba
Hayır turla gitmiyoruz. Kendimiz ayarladık herşeyi.
Müze giriş biletlerini de aldık online.

ayliiiiin

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
130
Merhaba
Hayır turla gitmiyoruz. Kendimiz ayarladık herşeyi.
Müze giriş biletlerini de aldık online.
ooo süper.daha önce gitmiş miydiniz.biz ilk defa gideceğiz o yüzden turla gidiyoruz.umarım bi aksilik çıkmazda gidebiliriz.eşim astsubay doğudan batıya tayinimiz çıkacak ilişik kesme tarihinde problem olmaz umarım :KK43:

Yukarı Alt