Yüz görümlüğü

pirelideve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2014
3.739
1.702
İstemeyi unuttum ben onunda aklına gelmemiş gelinliğimi bile eşim çıkarmadı herşey doğaçlama oldu. Sabah 7 de kkuaföre gidip akşam 8 de eve girince direk görümceme 5 dk.içinde soydurdum zor yetiştim tuvalete.

x_girl_y0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2012
2.905
2.319
1 bilezik fazla istedim :KK1: Düğünde takılanların aynısından 1 tane daha aldı. Bizim düğün başka şehirde oldu, ilk gün otelde kaldık o yüzden altını otelde bırakamayacağımız için önceden taktım :KK53:

Esra8891

oğluşum geliyorr
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2014
1.085
564
Benimki kilitli bilezik almisti :KK66: hersey geri satiliyor ev icin filan ama o tarz seyler degeri düstüğü icin kaliyor.. Esime keske normal alsaydin dedim olmaz bu hatira kalcak dedi

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

hosbess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
1.122
1.212
bu sıralar çerçeveli çeyrekli kolyeler moda :KK70: istenebilir....

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 51 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu 4 gün öncesine göre yaklaşık 2,5 cm daha uzun. Bacaklarınızda daha fazla yorgunluk hissedebilir ve varis gözlemleyebilirsiniz. Vücut ve kan hacminiz arttıkça, bacaklarınızda ve bacak damarlarınızda daha fazla baskı olur. Baş ağrıları, bulanık görme ve aşırı şişlik preeklampsi (gebeliğin ikinci yarısında gelişebilen hipertansiyon ve proteinüri ile kendisini gösteren rahatsızlık) belirtileridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sarikirmizim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
1.400
603
bu sıralar çerçeveli çeyrekli kolyeler moda :KK70: istenebilir....
hangisi canim. Degisik modelleri var. Gecen gun birisinde su damlasi seklinde gordum cok hosuma gitti.

Bende esimden tek tas pirlanta istemistim. normal altin tektasim vardi ama gonlum pirlantadaydi.

hosbess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
1.122
1.212
hepsi canım içine çeyrek yada osmanlı tuğrası konuyo hani.... çerçevenin birsürü değişik seçeneği var . damla yuvarlak taşlı taşsız büyük küçük.... bulabildiğim örnekleri ekliyorum. tabi bunlar pırlanta değiller.

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-01-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 51 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu 4 gün öncesine göre yaklaşık 2,5 cm daha uzun. Bacaklarınızda daha fazla yorgunluk hissedebilir ve varis gözlemleyebilirsiniz. Vücut ve kan hacminiz arttıkça, bacaklarınızda ve bacak damarlarınızda daha fazla baskı olur. Baş ağrıları, bulanık görme ve aşırı şişlik preeklampsi (gebeliğin ikinci yarısında gelişebilen hipertansiyon ve proteinüri ile kendisini gösteren rahatsızlık) belirtileridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zumzum_20

Bir şarkısın sen, ömür boyu sürecek... <3
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
1.057
759
Bana bestas altin yuzuk aldi dün, dügünümüz de kismetse 2 ay sonra. Sari altin yüzügüm olmadigi için, asagidakini aldim :

IMG-20150128-WA0007.jpg
:nazar:

Yukarı Alt