Yüz Yogası yapanlar buraya

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: pippi_langstrumpf
Arkadaşlar ben 26yaşındayım. Lourdes Çabukun Yüz Yogası adlı kitabını aldım ve başlamayı düşünüyorum. Ancak şunu söyleyim çok fazla hareket var. Hepsini üşnmeden yapmak imkansız bence -tatlicadiarzu- Yüz Yogası yapanların yorumlarını bekliyoruz

hotcouture

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
4.980
797
ben yapıorm her sabah egzersizden sonra :KK70:
yüzünü abuksubuk biçimlere sokuosun dimi :KK70: gerebildiğn kadar gerceksin bide yanaklarm cok sıkılaştı :KK70:

ginka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
371
3
geçrketen etkili bir spor yüzümüzdede kas var sonuçta

rosebatum

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
1.785
1.689
kitap nasıl canım
gerçekten verimlimi
ben de almayı düşünüyorum

safsu

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
84
1
Ben üç aydır yüz yoğası yapıyorum.Bir faydası varmı bilemiyorum.Daha fazla devam etmek gerek sanırım.

P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
Kitap iyi fena değil. Ayrıntılarla anlatılmış ama çok hareket var. ınsan üşeniyo hepsini yapmaya..Bende her gün yapmasamda haftada 2-3 kere yapmaya çalışıyorum. Yaşım 26. Kırışıklık yada çizgi yok cildimde. O yüzden yapsamda faydası olmayabilir

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.736
16
Bende yuz yogasi yapmaya calisiyorum ama pekde bilincli degil , internetde gorduklerim ogrendiklerim kadar yapiyorum dudak arasina kasik koyarak yanaklari kuvetlendirmeye calisiyorum :roflol:, bazende abuk subuk dil cikarmalar gozleri kocaman acmalar gibi korkunc korkunc hareketler yapmaya calisiyorum laelaelaelaelae ama kitap alip ozel ogrenmedim hic yokdan gene iyi bana gore ...cildimi temizleyip krem surdukten sonra biraz masayla beraber gerdirme sekileri yapiyorum nereye kadar fayda eder bilemem :sm_confused:

hotcouture

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
4.980
797
uzman tv de anlatıyolar bunun nası yapldgını :)

JFR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
175
1
Sistemli yuz yogasi yapanlar,lutfen aldiniz sonuclari yaziniz.
.....Sistemli yapmayanlar da yerimseniben yazabilir,tabii ki...Yakin takiptesiniz,haaa...sengözlerimebaksanab

Yukarı Alt