Yüz yüze eğitim tamamladı?

Ramesy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2013
982
424
Selam kızlar. Çok uzun süre okula ara verdim. Bugün kafam attı devam etmek için bakayım dedim. Haftasonu okula gidiyordum 11.sınıfta bıraktım okulu. Ama bugün " yüz yüze eğitim tamamladı mı? Evet" yazısını gördüm. Mümkün mü böyle birşey kafam karıştı.. Neden evet yazıyor yanlışlık olabilir mi?

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 168 gün kaldı.

Sadece iki hafta içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 12 cm ve ağırlığı yaklaşık 100-110 gr. oldu. Hamileliğinizi desteklemek için artan kan hacminizden dolayı damarlarınızın daha belirgin ve görülebilir olduğunu fark edebilirsiniz. Normal doğum yaptığınızda kaybedilen kan miktarı, yaklaşık olarak kan bağışında kullanılan bir ünite kan miktarı kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kardelen2780

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
1.364
1.641
Selam kızlar. Çok uzun süre okula ara verdim. Bugün kafam attı devam etmek için bakayım dedim. Haftasonu okula gidiyordum 11.sınıfta bıraktım okulu. Ama bugün " yüz yüze eğitim tamamladı mı? Evet" yazısını gördüm. Mümkün mü böyle birşey kafam karıştı.. Neden evet yazıyor yanlışlık olabilir mi?
Sizin alan kredisi neden 104? Bizim alan kredisi seksendi.
Okuduğunuz okulla gidip görüşün. Belki öğretmenler gitmediğiniz günlerde sizi yok yazmadılar mı acaba ki?