• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Yüz yüze eğitim tamamladı?

Ramesy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2013
982
424
Selam kızlar. Çok uzun süre okula ara verdim. Bugün kafam attı devam etmek için bakayım dedim. Haftasonu okula gidiyordum 11.sınıfta bıraktım okulu. Ama bugün " yüz yüze eğitim tamamladı mı? Evet" yazısını gördüm. Mümkün mü böyle birşey kafam karıştı.. Neden evet yazıyor yanlışlık olabilir mi?

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kardelen2780

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
1.358
1.624
Selam kızlar. Çok uzun süre okula ara verdim. Bugün kafam attı devam etmek için bakayım dedim. Haftasonu okula gidiyordum 11.sınıfta bıraktım okulu. Ama bugün " yüz yüze eğitim tamamladı mı? Evet" yazısını gördüm. Mümkün mü böyle birşey kafam karıştı.. Neden evet yazıyor yanlışlık olabilir mi?
Sizin alan kredisi neden 104? Bizim alan kredisi seksendi.
Okuduğunuz okulla gidip görüşün. Belki öğretmenler gitmediğiniz günlerde sizi yok yazmadılar mı acaba ki?

Yukarı Alt