Yüzdeki çiller için ne yapmalı?

silvana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm arkadaslar,yüzde sonradan oluşan çiller için ne yapılması gerektiğini bilen var mı?

silvana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaslar, yuzde olusan çiller için ne yapılması gerekiyor bilen var mı?

cokayipettiniz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
canım leke ve çiller için bu tarifleri kullanabilirsin uzman olarak öneririm:1yes2:
Çiller için,

Malzemeler

Keten tohumu
Keten tohumu kaynatılır suyu ile cilde masaj yapılır çillere ve lekelere maske olarak uygulanır

Malzemeler

Krem
Limon suyu

Herhangi bir kreme birkaç damla limon suyu ekleyip cilde sürün. Lekelerin oluşmasını engeller.

silvana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tsk edrm nancy,mutaka denıcem, bır de Çil fazıl dıye bır sey varmıs,kullan dıyorlar , ne dersın?

L

lütfenzarfıkapatmayınız

Ziyaretçi
silvana bence dermatologa git,soymak için bi krem verir o sana. veya da peelinge git der çok fazlaysa. çünkü bitkisel tedaviler çillerde çok başarılı olmuyo bildiğim kadarıyla

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
tsk edrm nancy,mutaka denıcem, bır de Çil fazıl dıye bır sey varmıs,kullan dıyorlar , ne dersın?
çil fazıldan bende aldım ama kullanmadım daha.. yazın kullanıcam... çok işe yarıyomuş. benim halamlar kullanmış gençken, işe yaradığını sölediler..eczaneden aldım ben..

BenAysegUl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
SUNA DUMANKAYA NIN GÜZELLİK SIRLARI INDAN :

Cillerini sevmeyenlere

Malzeme: Keten tohumu Uygulama: Keten tohumunu kaynatın, suyu ile cilde masaj yaparak çillere ve lekelere maske olarak uygulayın.

ama ben söylim bazi insanlar cillere sahip olabilmak icin husisi yüzlerine kalemlerle nokta boyuyor. :KK66:)))))

durcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende de çil var ama hiç sevmiyorum.

C

camelia87

Ziyaretçi
yesil cay bal limon suyu ve zeytin yagi karisimi tavsiye ederim

Yukarı Alt