Yüzümde kırışıklıklar oluştu yardım edin

06Ceylan06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin. 26 yaşında olmama rağmen alın ve göz çevremde kırışıklıklar oluştu. aynaya bakmak bile istemiyorum. avonun ürününü kullandım ama hiçbir faydası olmadı. Moralim çok bozuluyor önerebileceğiniz doğal veya kozmetik ürün biliyorsanız bana yardımcı olurmusunuz. Bazende eşim şaka yaptığını söylüyor ama koca kadınlar dönmüşsün diyor. Oturup ağlayasım geliyor. Lütfen yardım :roflol:

island

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.317
Arkadaşlar lütfen yardım edin. 26 yaşında olmama rağmen alın ve göz çevremde kırışıklıklar oluştu. aynaya bakmak bile istemiyorum. avonun ürününü kullandım ama hiçbir faydası olmadı. Moralim çok bozuluyor önerebileceğiniz doğal veya kozmetik ürün biliyorsanız bana yardımcı olurmusunuz. Bazende eşim şaka yaptığını söylüyor ama koca kadınlar dönmüşsün diyor. Oturup ağlayasım geliyor. Lütfen yardım :roflol:
Canım cilt tipin nasıl? Kuru bir cilde sahipsen, kırışıklıklar belirginleşiyor olabilir. Bol su tüket ve cilt tipine uygun kaliteli bir nemlendirici kullan. Bir de sigara kullanmıyorsun di mi?

ayla82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
cnm doğal zetin yağı sür göz etrafına bütün yüzüne ama doğal olsun ....göz makyajını bile zeytin yağıyla temizle... vıcık vıcık olur deme masaj yaparak yedir gözüne zaten emiyo cilt hem pamuk gibi bir cildin olur hemde kırışmalar açılır düzenli devam et ablam bu sayede kurtuldu o kaz ayaklarından 35 yaşında:nazar:kırşık falan kalmadı herkes nasıl düzeldi diyo banada ii örnek oldu tabidelikafaduldensen beni dinle düzenli kullan kurtul...cildinin yağlı olması farketmez cnmkaydirigubbakcemile5

asii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
cnm doğal zetin yağı sür göz etrafına bütün yüzüne ama doğal olsun ....göz makyajını bile zeytin yağıyla temizle... vıcık vıcık olur deme masaj yaparak yedir gözüne zaten emiyo cilt hem pamuk gibi bir cildin olur hemde kırışmalar açılır düzenli devam et ablam bu sayede kurtuldu o kaz ayaklarından 35 yaşında:nazar:kırşık falan kalmadı herkes nasıl düzeldi diyo banada ii örnek oldu tabidelikafaduldensen beni dinle düzenli kullan kurtul...cildinin yağlı olması farketmez cnmkaydirigubbakcemile5
canim benim zeytin yaglamimi kurtuldu kaz ayaklarindan :sm_confused::sm_confused::sm_confused:

minelne

afffettt Allahımm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ne zeytin yağımı:1shok:bilgin için teşekkür ederim arkadaşım,bunu öğrendiğim iyi oldu,ilerki yaşlarımda lazım olursa aklımda olsunhihoyyyt

P

paprikaa

Ziyaretçi
Cnm zeytin yağı ilerde sarkmalara neden olabilir.Dikkatli ol. Ahmet Saraçoğlu yetersiz su içenlerin yüzünde kırşıklık oluştuğunu söylüyor. Yani kırışıklık oluşmaması için 3litre su tüketmek lazımmış. Ayrıca en güzeli Yüz Yogası. Büyük şehirdeysen bi kadın vardı onun yüz gogası kursu vardı. Oraya gidip bi süre öğrenmen çok iyi olur. Yada o kadının kitabını al. Ama profesyonel şekilde öğrenmek lazım. Yanlış hareketler dahada gerilemeye neden olur.

smhsmh

Kaan'ım Allaha Emanetsin
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
17

ya cildin kuru canım
yada onlar mimik kırışıklıkları
ne yazıkki benimde alnımda var
sen avonu al çöpe at
lütfen dermokozmetik satan bi eczaneye gidip antiagıng bi nemlendirici veya gece kremi al yerimseniben
zeytin yağı falanda yapma daha yaşın 26 eğer mimik kırışıklığı ise cildindekiler mazallah zeytinyağı farklı sorunlar çıkarmasın sonra:tomato:

ayla82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
canim benim zeytin yaglamimi kurtuldu kaz ayaklarindan :sm_confused::sm_confused::sm_confused:
evet cnm ..ılık zeytin yağı uygularsan daha ii olur hihoyyyt bişey kaybetmez kazanırsınız delikafadulden hadi kolay gelsin ....bu arada kırışıklık yoksada başlaması engeller :eek:

ayla82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6

ya cildin kuru canım
yada onlar mimik kırışıklıkları
ne yazıkki benimde alnımda var
sen avonu al çöpe at
lütfen dermokozmetik satan bi eczaneye gidip antiagıng bi nemlendirici veya gece kremi al yerimseniben
zeytin yağı falanda yapma daha yaşın 26 eğer mimik kırışıklığı ise cildindekiler mazallah zeytinyağı farklı sorunlar çıkarmasın sonra:tomato:
allah aşkına zeytin yağı ne yapabilir sırnaşık şey valla benden tavsiye okadar para dökmeyin kozmetiklere onların zararı yokmu soruyorum size ?:jeyyar:

ayla82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
zeytin yağı sarkmayamı neden olur...? hahahaha hiç güleceğim yoktu hay allah olurmu öyle şeyyy yapmayın yaaa arkadaşlar...!

Yukarı Alt