Yüzümdeki lekeler için çözüm arıyorum yardımcı olur musunuz?

SoullessSoulless

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
5
4
Bayanlar bnm yüzümde güneş lekeleri ve kırmızı izler var bide küçük küçük yağ pitirciklari
Cok beyazım bu yuzden en ufak leke bile cok belli oluyor
Makyaj kullanmak istemiyorum bunları yok etmek istiyorum ama YouTube den falan ne denediysem olmadi yardımcı olur musunuz lütfen?
Doğal yöntemler yada zararsız kremler hakkında öneriler alabilir miyim?

brologcu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
1.240
3.820
Bende aynı dertten muzdarip durumdayım. Alnımdaki küçük bir leke için gittiğim cildiyeci bana iki krem yazdı, kullandım. O küçük leke daha da büyüdü. Aksi gibi yayıldı. Kontrole gittim sonucu beğendiniz mi dedim, o zaman kimyasal peeling yapıp soyalım yüzünü dedi. Güvenip yaptırmadım. Bilemiyorum yaptırmak işe yarar mı.

mutlumelo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2014
762
1.088
sarı kantaron yağının zeytinyağı ile karıştırılıp 40 gün bekletildiği bir karışım. lekelerin rengini açıveriyor. düzenli kullanıcaksınız akşamları. yüzümle habire oynayıp yara bere içinde bıraktığım için çok kullandığım bir karışımdır. daha iyisine şahit olmadım.

SoullessSoulless

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
5
4
sarı kantaron yağının zeytinyağı ile karıştırılıp 40 gün bekletildiği bir karışım. lekelerin rengini açıveriyor. düzenli kullanıcaksınız akşamları. yüzümle habire oynayıp yara bere içinde bıraktığım için çok kullandığım bir karışımdır. daha iyisine şahit olmadım.
Nasil yerlerde bulabilirm sari kantaron yağını

SoullessSoulless

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
5
4
Bende aynı dertten muzdarip durumdayım. Alnımdaki küçük bir leke için gittiğim cildiyeci bana iki krem yazdı, kullandım. O küçük leke daha da büyüdü. Aksi gibi yayıldı. Kontrole gittim sonucu beğendiniz mi dedim, o zaman kimyasal peeling yapıp soyalım yüzünü dedi. Güvenip yaptırmadım. Bilemiyorum yaptırmak işe yarar mı.
Yaptirma bnce oyle doktorlar hastalari gizliden denek olarak kullaniyorlarmis işe yararsa adi çıkar yaramazsa sesi çıkmaz

bodrum salatasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
643
513
tüylenme yapar mı ?yüzde
sizin yüzünüzde tüylenme oldu mu?
yağ oldukları için korkuyorum tüylenme olursa diye

Yukarı Alt