Yüzümü mahfettim

Miaelle

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2018
2.754
3.759
Bende expigment %4 kullanıyordum ama doktor önerisiz.
Kendim alıp sürmüştüm yani.
Sonra aynı senin gibi yüzüm kararmaya soyulmaya kızarmaya başlamıştı panikleyip doktora gittiğimde "bu tepkiler normal,ilaç çok güçlü bir kimyasal peeling,cildi soyuyor alttan yeni temiz deriyi çıkarıyor" demişti. Bende devam ettim ve gerçekten bütün lekelerim geçti,etkisini gösterdi.. Şuan yüzüm tertemiz.

arzuhalim753

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2015
379
169
Merhaba hanimlar, Şuan o kadar sıkıntılı bir durumdayımki. Yüzüm sivilce ve izleriyle dolu ozellikle cenem ve boyum. Doktora gittigimde verdikleri ilaclari ne kadar duzenli kullansamda olmadi en son a....e diye soyucu bir ilaç kullaniyorum derim inceldi daha kotu olacak diye korkuyorum.Çenemde bir kararti oluştu. Iyi doktor onerileriniz varsa alabilirim cünkü bu yüz meselesine fena takintiliyim.
Dermatolog olarak bildiğim kimse yok ama cilt lekeleri için Mehmet Akgün e gittim. Cilt bakımı ve mezoterapi için gittim şuan cildim iyi durumda. Nemlendirici ve vitamin desteklerini de ihmal etmiyorum.

blge_03

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
440
313
merhaba bende kafama göre kurutucu/soyan ürünler kullanıp cildimi mahvettim, şuan nemlendirici kullanmaya başladım fakat içinde saf E vitamini var. Tüylenme yapar mı bilgisi olan?

Chickennova

Kendi yıldzlarınzı keşfetmk içn karnlığı beklemeyn
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
3.099
4.254
merhaba bende kafama göre kurutucu/soyan ürünler kullanıp cildimi mahvettim, şuan nemlendirici kullanmaya başladım fakat içinde saf E vitamini var. Tüylenme yapar mı bilgisi olan?
Kıllanma sizin genetik yapınız, hormonlarınız, pko olup olmamanız ile ilgilidir.
A ve e vitaminin pek de bı günahp yoktur kıllanma da.

blge_03

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
440
313
Kıllanma sizin genetik yapınız, hormonlarınız, pko olup olmamanız ile ilgilidir.
A ve e vitaminin pek de bı günahp yoktur kıllanma da.
tabikii orası öyle ama sanki var olan ayva tüylerini belirginlestiriyo gibi hissediyorum belki de psikolojik...

Yukarı Alt