Zayıflatan buzlu çay tarifi

Caddy

Popüler Üye
Pro Üye
28 Mart 2012
8.090
1.916
Etiketler: Aç kalmadan zayıflatan buzlu çay, Dr.Ender Saraç buzlu çayı ile zayıfla, Dr.Ender Saraç zayıflatan Buzlu çay, Ender Saraç aç kalmadan zayıfla

Ender Saraç tarafından geliştirilen buzlu çay tarifi, tamamen doğal; ve tamamen bitkisel bir uygulama olmasından dolayı, rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Aç kalmadan zayıflamak isteyenler, özellikle sıcak yaz günlerinde, Ender Saraç tarafından önerilen buzlu çay tarifi ile serinleyebilir, iştahlarını azaltabilirler. Bu sayede, hem formunuzu koruyabilir; hem de, aç kalmadan zayıflayabilirsiniz. Ender Saraç tarafından geliştirilen, aç kalmadan zayıflamak için uygulanması gereken buzlu çay tarifi şu şekildedir:
Malzemeler:
20 gram ıhlamur, iki çay kaşığı mate yaprağı, bir çay kaşığı yasemin çayı, iki çay kaşığı yeşil çay, 1.5 litre su…
Buzlu çay tarifi; ve Ender Saraç: Su, öncelikle bir çaydanlığın içerisine konulur; ve kaynamaya bırakılır. Su kaynadıktan sonra, ocakta bir dakika kaynatılır. 5 dakikalık bir dinlenme süresine tabi tutulur. Daha sonra, yukarıda vermiş olduğumuz malzemeleri kaynatılmış suyun içerisine atarak, on dakika beklemesini sağlıyoruz. Daha sonra ise, buzlu çayın içerisine, ya bir tatlı kaşığı süzme bal; ya da dört adet esmer küp şeker atıyoruz.
Buzlu çayın tamamen soğuması beklenir; ve sonrasında ise çay, bir termos içerisine konulur, ve termosun üzerine de üç kalıp; ya da dört kalıp buz ilave edilir. Daha sonra ise, elde edilen buzlu çayın üzerine, ufalanmış nane yaprakları ilave edilir, ve yemeklerden 15 dakika önce, bir bardak içilmesi, aç kalmadan zayıflamak isteyenlere Ender Saraç tarafından önerilmektedir.
Aç kalmadan zayıflamak isteyenler için Ender Saraç tarafından önerilen buzlu çay tarifini, dilerseniz ısıtarak da tüketebilirsiniz. Ender Saraç, buzlu çayın faydalarını ise şu şekilde özetlemektedir: buzlu çayın faydaları arasında ilk olarak tok tutucu özelliğinden bahsetmek gerekir. Buzlu çayın faydaları arasında, besleyici olması da yer almaktadır. Buzlu çayın faydalarından bir diğeri de, vücuttaki toksinleri atarak detoks etkisi göstermesidir.