Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Zerovita zayıflama çayı

Konusu 'Zayıflama Kürleri' forumundadır ve Sss33301 tarafından 19 Aralık 2016 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2017
    Konu Sahibi : Sss33301
  1. selina12

selina12 Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    Canım Merhaba Ben Instagramdan sipariş vermiştim kullanıcı ismi idi çok memnun kaldım çok ilgili gerçekten her konuda yardımcı oldu bana sende bir görüş istersen numarasıda idi

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Mayıs 2017
  2. 8 Kasım 2017
  3. derya01demir

derya01demir Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben bu çayı kullandım benimle oradan emir bey diye biri ilgilendi özel olarak hazırladılar ve ben bir kutuda 6 kilo verdim gerçektende tavsiye ederim ben sizin şikayetlerinizi bilmem ama ilgili insanlar yardımcı oldular çok memnunum herkesede tavsiye ederim

seliiinn0 bunu beğendi.
  4. 8 Kasım 2017
  5. seliiinn0

seliiinn0 Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    1
    Canım benimle de zerovita dan emir bey ilgilendi gerçekten çok ilgili ama diger ekip üyeleri ilede görüştüm hepsi sagolsunlar yardımcı oldular ben çok memnumun 3 kavonozumu kullanıyorum hiçbir şikayetim yok şükürler olsun kilo verimimde gayet güzel tadında bir sıkıntı yaşamadım ben normalde hiç içemem bitki çaylarını ama bu portakal aromalı, daha öncede çok ürün kullandım hiç faydasını göremedim Allah razı olsun bu çayı yapanlardan ben kendi adıma çok teşekkür ederim hayalim olan kilolara ulaşmamda yadımcı oldukları için

6. 21 Aralık 2018
  7. haticeaslan

haticeaslan Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    BENDE ALDIM 1 HAFTA ÖNCE ŞUAN DÜZENLİ KULLANIYORUM GERÇEKTEN ÇOK YARARI OLDU DOKTORUMA DA BİZZAT DANIŞTIM DOKTORUMUN DEDİĞİ HER İNSANIN BÜNYESİ AYNI DEĞİLDİR. SİZİN YORUMLARINIZI OKUYUP ALDIM HEMDE Bİ AN ŞÜPHE DUYDUM AMA ŞUAN GERÇEKTEN ÇOK MEMNUNUM ZEROVİTADAN :)

8. 21 Aralık 2018
  9. Sss33301

Sss33301 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Ben de hiç menun kalmamıştım canım.

10. 10 Ocak 2019 12:44
  11. slnipk

slnipk Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    BEN BU ÜRÜNÜ KULLANDIM VE 45 GÜNDE 6 KİLO VERDİM BİR ZARARI YOK GÜVENEREK ALABİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR SAĞLIKLI BİR ÜRÜN

12. 15 Ocak 2019 23:00
  13. paranormaltweety

paranormaltweety Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Kadınlar,tabiki hepiniz sağlığınız veya görüntünüz için kilo vermeye çalışıyorsunuz.Herkesin metabolizması,yaşı,beslenme türü,vücut yağ-kas oranı bambaşkadır.Hal böyle olunca zayıflama türü de değişiyor. Tek bir beslenmeyle zayıflanır mı bilmiyorum bunu bende denemedim.Fakat hiçbir zaman sağlığımı tehlikeye atacak bir şey yapmadım.Bu tür çaylar bitkisel vs dense de içeriğinin ne olduğu asla tam olarak bilinmiyor.Bu çaylar yüzünden karaciğerinden böbreğinden olan var.Bunun örneklerini çok kez gördük.Yapmayın lütfen,sağlığınızı riske atmayın.