• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Zeynep Kamil hastanesinde tüp bebek yapanlar buraya

Mrsiron_

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2019
289
541
Zeynep Kamil hastanesinde tüp bebek yapan varmıdır? Başarı oranı nedir, belki yapmak isteyen birileri vardır benim gibi. Lütfen deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

akasyaaa5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2017
596
468
hayırlısı olsun hangi aşamadasın :) ben düzenledim evraklarımı dosyamı teslim ettim
kasımda raporum çıkacak gün aldık ocak ayına
Aklima bisey takildi ben yanlış bolumume gittim acaba infertilite bolumune gittim yarin adetin 2. Gunu kan vericem 21. Gun kan verdim. Direk tüp bebek bölümüne mi gitmem gerekiyordu?

Mrsiron_

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2019
289
541
Aklima bisey takildi ben yanlış bolumume gittim acaba infertilite bolumune gittim yarin adetin 2. Gunu kan vericem 21. Gun kan verdim. Direk tüp bebek bölümüne mi gitmem gerekiyordu?
Daha önce tedavi gördün mü canım eğer bir problem felan olmazsa iki iğneli aşılama sonrası tüp bebek tedavisine geçiyorlar. Bende iki aşılama oldum infertilite bölümü takip etti ozaman.

akasyaaa5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2017
596
468
Daha önce tedavi gördün mü canım eğer bir problem felan olmazsa iki iğneli aşılama sonrası tüp bebek tedavisine geçiyorlar. Bende iki aşılama oldum infertilite bölümü takip etti ozaman.
Devlet hastanesinde yaptırmadım ama özelde 1 asilama özelde 2 tup bebek denemesi oldu tup bebegimi basvurmam.lazim acaba

yasemin773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.695
1.088
Ama Yasemin'cim iki arada bir derede kaldım. Acaba direk devlet mi yoksa raporla gidip özeldemi yaptırsam. O yüzden birilerini arıyorum daha önce yaptırmış.
Sende haklısın
Bende direkt tüp bebek bölümüne gitmiştim hatta sordum bir farkı var mı diye hayır dediler

Yukarı Alt