Arçelik Telve Türk Kahvesi Makinası

Ürün Bilgileri

Dünyanın en çok kahve tüketen toplumlarından biri olarak evde, işyerinde ve toplantılarda mutlaka kısa aralıklarla kahvelerimizi yudumlarız.

İçimindeki zevk kadar kıvamını tutturması da bir hayli zor olan Türk kahvesi için en pratik yollardan biri ise hiç şüphesiz ARÇELİK TELVE Kahve Makinası. Sadece birkaç dakika içinde kahvenizi hazırlayan Arçelik Telve, taşma derdini ortadan kaldırır. Bu sayede kahveniz hazır olana kadar başında beklemeniz gerekmez.

Tek seferde 3-4 fincana kadar türk kahvesi çıkaran makinenizin en büyük özelliği de köpük ayarlama problemine son vermesi. Siz suyu, kahveyi ve şekeri koyarsınız, birkaç dakika sonra bol köpüklü türk kahveniz hazır olur.

Ayrıca kahveniz ve sohbetiniz bittikten sonra bulaşık yıkamak da hiç zamanınızı almaz. Sadece 1 dakika içinde makineyi bir bezle temizleyebilir, cezveyi de ister elde ister bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

Kısacası evde, iş yerinde, ofiste istediğiniz her an Arçelik mini telve ile kolayca türk kahvesi yapıp muhabbetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Cooksense teknolojisi ile bol köpüklü, taşmayan gerçek Türk Kahvesi lezzeti

Son Yorumlar

Artıları: Köpüklü oluyor
Eksileri: Kahve haznesi çabuk deforma oldu
Genel olarak memnunum fakat kave haznesi çabuk deforma oldu
Özellikler
5,00 Yıldız
Performans
5,00 Yıldız
Tasarım
4,00 Yıldız
Değer
5,00 Yıldız
F
Fundukfunduk
Ne kadar sürede ne sıklıkta kullanmıştınız? Cihaz bende yok. Alsam mı fiyorum ama fiyatı tuzlu geldi. Burayı okuyunca.
Artıları: Bol köpüklü kahve yapıyor,başında beklemek gerekmiyor
Eksileri: Yok
Severek kullanıyorum
Özellikler
5,00 Yıldız
Performans
5,00 Yıldız
Tasarım
5,00 Yıldız
Değer
5,00 Yıldız
Artıları: Hızlı ve bol köpüklü olması
Başkasında deneyimlemiştim . Maalesef bende olmadığı için net bir yorum yapamıyorum. Ama gayet güzel telvesi ve köpüğü .
Özellikler
4,00 Yıldız
Performans
4,00 Yıldız
Tasarım
5,00 Yıldız
Değer
5,00 Yıldız
Monderfull
Monderfull
Maalesef bende yok deneyebilirsin
iremsrl
iremsrl
Anlamadım ?

Kullanıcı Yorumları

şiddetle tavsiye ederim,özellikle kahve tiryakisi olanlara:KK54:şuanda arçelikte kampanya var ikilisi çok daha fazla işe yarıyor...
 

birazcık pahalı(çiftlisi 450 tl civarı) birşey ama inanılmaz bir kolaylık. olmayanlara öneririm.
 
bende kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.çok kullanışlı kahvenin tadı değişmeden köpüklü köpüklü için.taşma derdi yokk pratik vazgeçilmezim oldu:KK200:
 
Çok kullanışlı bir ürün. Özellikle başında beklemek zorunda olmamak ve kahveniz piştiğinde otomatik olarak kapanması en pratik özelliği.
 
Banada kızkardeşim ev hediyesi getirmişti.. valla arkadaşlar paranıza kıyın ve alın mükemmel yapıyor kahveyi Bulgaristan göçmenlerine evliyim onlar kahvecidir. bende görüp çoğu akrabalarımız aldı..:KK50:
 

Kısa Özet

Editör
Curly
Görüntüleme
72.860
Yorumlar
168
Yorum
79
Son Güncelleme
Kullanıcı Puanı
4,34 Yıldız 79 Puanlama

Ürün İncelemeleri Daha Fazla

Yukarı Alt