Marc Çamaşır Makine Temizleyicisi

Ürün Bilgileri

Marc Çamaşır Makine Temizleyicisi çamaşır makinenizi kir ve deterjan kalıntılarından temizler, aynı zamanda kötü kokuları da yok eder. Temiz makinede yıkanan çamaşırlarınız daha hijyenik olur. Makinenizde bıraktığı temiz kokusu ile ekstra ferahlık sağlar. Aynı zamanda güçlü makine performansı ile çamaşır makinenizi de korur.
Kirli makineden temiz çamaşır çıkar mı ? Zaman içerisinde çamaşır makinenizde biriken deterjan kalıntıları, kirler, pas ve kireç makinenizi kirletir. Çamaşır makinesi temizliğinde birçok farklı alternatif yol olsa da, hiçbiri aynı anda tüm problemleri çözemez. Bunun en iyi ve pratik yolu ise temizlik alanının sevilen markalarından olan Marc’tan geliyor: Marc Çamaşır Makinesi Temizleyicisi !

Temizliği düzenli olarak yapılmayan çamaşır makinelerinde biriken kirler, kötü koku oluşumuna yol açtığı gibi çeşitli arızalara da neden olarak çamaşır makinenizin ömrünü kısaltır. Marc Çamaşır Makinesi Temizleyicisi size gerçek temizlik deneyimi, mis kokulu çamaşırlar ve tam performansla çalışan uzun ömürlü bir çamaşır makinesi sunar. Temizliği genellikle ihmal edilen çamaşır makinenizin lastik içi, deterjan gözü ve kazanını derinlemesine temizleyerek hijyen hissini sonuna kadar yaşamaya hazır olun.

“Çamaşır makinesi nasıl temizlenir?” sorusuna yanıt vereceğimiz bu videoda, Marc Çamaşır Makinesi Temizleyicisi’yle çamaşır makinenizi nasıl kolay ve hızlıca temizleyebileceğinizle ilgili detayları bulacaksınız.

Çamaşır makinesi temizleme işlemi için takip etmeniz gereken adımlar çok kolay:

1. Bir miktar Marc Çamaşır Makinesi temizleyicisini süngere dökün.
2. Deterjan gözünü ve lastik içini süngerle temizleyin. Bazı kirler inatçı olabilir, kabasını almanız yeterli olacaktır.
3. Kalan Marc Çamaşır Makinesi temizleyicisini, deterjan gözüne doldurup 60˚C’de, pamuklu programda –boş olarak, çamaşır eklemeden– çalıştırın.
4. Makinenizi uzun süreden sonra ilk kez temizliyorsanız işlemi diğer şişeyi de kullanarak aynen tekrarlayınız.

Marc Çamaşır Makinesi Temizleyicisi ile ilgili deneyim ve yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın.

Son Yorumlar

Artıları: 4 yıllık makinamda çamaşırlar yıkandıktan sonra kokuyordu. Yumuşatıcı vb... Kullandım ancak kokudan kurtulamamıştım. 1 şişesini kullandım. Çok şükür o koku gitti. İkinci kutuyuda kullanmayı düşünüyorum.
Eksileri: Şimdilik eksilerini farketmedim 🙈
4 yıllık makinamda çamaşırlar yıkandıktan sonra kokuyordu. Yumuşatıcı vb... Kullandım ancak kokudan kurtulamamıştım. 1 şişesini kullandım. Çok şükür o koku gitti. İkinci kutuyuda kullanmayı düşünüyorum. Ben deneyeli 1ay filan oluyor. Yeni çıktığını düşünüyordum. Yorumları görünce daha eski olduğunu fark ettim. Değerlendirmek istedim🤩
Doku koruması
4,00 Yıldız
Renk koruması
4,00 Yıldız
Koku
5,00 Yıldız
Habiko
Habiko
Ben bu ürünü çok severek kullanıyorum bence çok etkili :rapci:
kullandım çok başarılı
Doku koruması
4,00 Yıldız
Renk koruması
5,00 Yıldız
Koku
5,00 Yıldız
K
Kardelenin evi
Makinam cok kotu kokuyor faydali olacagina inaniyorum denemek lazim
Artıları: makinanız parlıyor ve güzel kokuyor
Eksileri: deterjan bölmesi ve lastik kısmını kendiniz temizlemeniz gerekiyor
kullandım, oldukça başarılı bence
Doku koruması
4,00 Yıldız
Renk koruması
4,00 Yıldız
Koku
5,00 Yıldız
  • Beğen
Reactions: canan65

Kısa Özet

Editör
Editor
Görüntüleme
19.075
Yorum
47
Son Güncelleme
Yazar Değerlendirmesi
4,50 Yıldız
Kullanıcı Puanı
4,66 Yıldız 47 Puanlama

Temizlik Malzemeleri Daha Fazla

Editor Yazıları

Yukarı Alt