Güzellik

Age Diffusing Serum

CİLDİNİZ CANLILIK AŞILAYIN

Derinleşen kırışıklıklar, donuk ve mat görünüm, pürüzlü ve sert cilt dokusu…

Hormonal yaşlanmanın etkilerini kontrol edebilmek için fito ostrojenler ile formüle edilmiş olan, Dr. Murad’ın bilimsel olarak etkisi kanıtlanan serumu Murad Age-Diffusing Serum, cildinize canlılık aşılıyor.

Age Diffusing Serum – Toparlayıcı ve Sıkılaştırıcı Serum; 10 dakika içerisinde cildin sıkılığını %42’ye varan oranda artırdığı klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. İçeriğindeki AHA ve farklı peptidlerden oluşan kombinasyon ile hormonal yaşlanmanın belirtilerine karşı etkili bir şekilde savaşarak orta ve derin kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Östrojen etkisi yaratan bitkiler ile cildin elastikiyetini ve nemini artırmayı desteklerken aynı zamanda bu dönemde ortaya çıkan sivilcelere karşı da etki göstermeye yardımcı olur.

Hormonal Yaşlanma Dönemi Cildi Nasıl Etkiler ?

Östrojen, kollajen üretimini artırarak cildin yumuşak, sıkı ve esnek kalmasını sağlar, ayrıca akne oluşumlarını engellemeye yardımcı olur. Kollajen ve elastik fiberler, cilde zindelik ve esneklik kazandırır. Kollajen miktarının azalması ciltte hassasiyete, incelmeye, kırışıklıklara ve sarkmalara neden olur.

Age Diffusing Serum | 1

Age Diffusing Serum Yetkili Eczanelerde Fiyatı: 225 TL

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu