Güzellik

Anti Blemish Solutions Makeup

GERÇEKLERLE YÜZLEŞELİM

Bugün dünyadaki en yaygın ancak en az çözüm bulunan cilt endişelerinden biri olan sivilcelenme sadece gençlere ait bir sorun değildir. Yapılan araştırmalara göre, günlük stres, çevresel zararlı etkenler ve hormonların etkisiyle sivilcelenme bugün dünyadaki pek çok yetişkin kadının da büyük cilt endişelerinden biri haline gelmiştir.

Bu soruna en uygun çözümü bulmak ancak doğru cilt bakım ve makyaj ürünlerini kullanmakla mümkündür. Bugün sivilce sorunu yaşayanların pek çoğu ciltlerinin dengesizliğine çare olacak bir makyaj serisinin ve özellikle fondötenin ihtiyacını duymaktadır. Bu öyle bir fondöten olmalı ki sivilcelerin görünümünü azaltarak tedavilerine yardımcı olurken aynı zamanda zaten hassas halde olan cilde de rahatsızlık hissi vermeyecek kadar nazik olmalı. Neyseki şimdi Clinique bu soruna en doğru çözümü sunuyor.

Dermatolojik cilt bakım çözümleri konusunda lider olan Clinique şimdi YENİ Anti Blemish Solutions Makeup adlı ürünüyle sivilce karşıtı bakımdaki uzmanlığını makyaj serisine de taşıyor. Clinique bu ürünle sivilceleri tedavi etmeye makyajla da destek olurken aynı zamanda sivilceli görünümden arınmış, pürüzsüz bir görünümü de elde etmenizi sağlıyor.

SERİN VE RAHAT

Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup cildin nem dengesine zarar vermeden yağ üretimini dengelemeye yarayan özel ve hassas bir formüle sahiptir. Orta derecede kapatıcılığa sahip bu ürün, sivilceleri kapatırken aynı zamanda ciltteki kızarık görünümü gidermeye ve gözenekli görünümü ortadan kaldırmaya da yardımcı olur. Hafif ve kalıcı formülü ilk uygulamadan itibaren ferahlık hissi sağlar. O kadar hassastır ki sivilceleri tedavi etmeye aktif şekilde destek olurken hiçbir şekilde ciltte hassasiyete neden olmaz. Ayrıca, sivilce sorunu çözülüp cilt en ideal görünüme kavuşsa da düzenli kullanılmaya devam edilirse bu özel formülüyle cildin nem ve yağ dengesini koruyarak ileride oluşabilecek sivilcelenmeleri önler. Sonuç. 8 saate kadar kalıcı pürüzsüz bir görünüm, hem de rahatınızdan taviz vermeden.

DERMATOLOG KÖKENLİ YAKLAŞIM

Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup’ın klinik olarak kanıtlanmış 4’lü yaklaşımı markanın Anti Blemish Solutions Clear Skin System serisinde bulunan kapatıcı, tedavi edici ve önleyici ürünlerinde de bulunmaktadır:

1. Arındırma. Aktif salisilik asit sivilceli ciltteki ölü hücreleri gidererek gözeneklerin temizlenmesini sağlar.
2. Yağlanmayı kontrol altına alır. Bir tür deniz yosunu olan Laminaria Sacharrina Özü cildi arındırır ve dengeler. Yağ üretimini dengeleyerek gözeneklerde yağ birikmesini önler. Ayrıca cildin nem dengesini korur.
3. Sivilcelenmeye neden olan faktörleri kontrol altına alır. Hydroxydecanoic Asit sivilcelenmeye neden olan etkenlerin cilt yüzeyinde yayılmasını engeller.
4. Hassasiyeti önler. Kafein hassasiyeti azaltır, ayrıca ciltte görünen kızarıklığı önleyerek cildi yatıştırır.

DETAYLAR
Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup 4 farklı renkte sunulmaktadır. Diğer Clinique Anti-Blemish Solutions Clear Skin System ürünleriyle kullanılması tavsiye edilir.

TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYATI: 59 TL

Alerji testinden geçmiştir.%100 Parfümsüzdür.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı