Güzellik

Beyazlamış saçınızı eski rengine döndürün !!

Evde yapacağınız pratik ve kolay bir yöntemle beyaz saçlarınızı doğal rengine kavuşturabilirsiniz Birazdan vereceğimiz tarif,  saçınızdaki beyazları kapatmanın yanı sıra cildinizde de  olumlu değişimler yaratacaktır. Ancak bu ilacın esas faydası beyazlamış saçınızı eski rengine kavuşturmada etkilidir.

Beyazlamış saçınızı eski rengine döndürün !!

Tarifi bir an önce uygulamak istediğinizi duyar gibiyiz. İşte sizlere saçlarınızı ve cildinizi eski canlılığına kavuşturacak ve aynı zamanda saçlarınızda yer alan beyazların eski rengine dönmesini sağlayacak tarif…

Malzemeler:

– Yarım kilo bal
– 100 gr keten tohumu
– 2 diş sarımsak
– 2 adet limon

Hazırlanışı:

Limonlardan bir tanesini soyun diğerini soymadan bırakın. Daha sonra limonları ve sarımsakları bütün halinde blenderden geçirin. Sonrasında keten tohumu ve balı ekleyerek tekrar karıştırın. Karışımı cam bir kavanoza koyup kapağı kapatarak dolapta bekletebilirsiniz.

Uygulanışı:

Tahta kaşık ile karışımdan her öğünden önce günde 1 çorba kaşığı tüketin. Karışımı günde 3 kez her öğünden bir saat önce tüketmeniz yarar sağlayacaktır.

 

 

Kaynak: posta.com.tr

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. etkili olurmu acaba gerçekten beyazlayan saçlar eski rengine döner mi?bilemedim..de doğal boyalar kullanıyoruz.içinde doğal yağlarla saçı besleyen boyalar..

Başa dön tuşu