Bu hafta sonu AVON’la cildinize bakım yapın…

AVON’un ANEW Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Standları
4 – 5 Aralık’ta Tepe Nautilus’ta

AVON, cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı bakım kategorisinin
“zamanı tersine çeviren” markası olan ANEW Serisi’ndeki
25, 35, 45 ve 55 yaş ve üzeri kadınlara özel olarak geliştirdiği
yenilikçi ürünleri geniş kitleler ile buluşturmaya devam ediyor.
ANEW Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Standları, AVON Cilt Bakım Günleri etkinliği
kapsamında 4 – 5 Aralık 2010, Cumartesi ve Pazar gün boyunca Tepe Nautilus AVM’de “zamanı tersine çeviren” kadınlarla buluşuyor.

Dünyanın önde gelen güzellik şirketi olmanın yanı sıra dünyadaki kadınların hayatlarını geliştirmeye yardımcı olma misyonu ile 124 yıldır faaliyet gösteren AVON, cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı bakım kategorisindeki yenilikçi ürün serilerini kadınlarla buluşturmaya devam ediyor. AVON Cilt Bakım Günleri adıyla başlayan ve bugüne kadar Forum İstanbul, İçerenköy Carrefour ve Cevahir Alışveriş Merkezleri’nde kadınlarla buluşan ANEW Yaşlanma Karşıtı standları bu hafta sonu İçerenköy Carrefour Alışveriş Merkezi’nde kuruluyor. Stand ziyaretçileri, ANEW Serisi’ndeki tüm bu ürünler hakkında detaylı olarak bilgilendirilirken, ücretsiz cilt bakımı ve kendi yaş grubu uygun özel numune setinden yararlanıyor.

“Daha genç görünümlü bir cilt artık sır değil!”

AVON’un, New York’ta bulunan üstün teknolojilerle donatılmış 100 milyon dolarlık Araştırma ve Geliştirme Merkezi’nde bu sırrın bilimsel keşfi sürdürülmektedir. AVON bilim insanlarının geliştirdiği devrim yaratan teknolojiler, ANEW Serisi cilt bakım ürünlerinin yaşlanma karşıtı bakımda öncü konumunu desteklemektedir. ANEW Rejuvenate 25+, ANEW Reversalist 35+, ANEW Ultimate 45+ ve en son geliştirilen ANEW Platinum 55+ ile yaşınıza uygun ANEW Serisi hayatınızın bir parçası haline getirerek daha genç görünümlü bir cildin sırrını siz de keşfedeceksiniz.