Reklam
Güzellik

Complete Salon Manicure tek bir şişeyle komple bir manikür üstelik en moda renklerde!

Tek bir şişe!
Fark edilebilir pürüzsüzlükte ve parlaklıkta, daha sağlıklı, uzun, güçlü ve renkli tırnaklar!
Kalıcı bir manikür!

Amerika’nın tırnak bakımında 1 numaralı markası Sally Hansen’ın en yeni oje serisi Complete Salon Manicure ojeleri profesyonel bir dokunuş ile tırnaklarınızı göz alıcı kılıyor. 2010 yılının mantar rengi gibi en moda renkleri tırnaklarınıza getirirken aynı zamanda içeriğindeki Time-Release teknolojisi ile 10 güne kadar dayanıklı oje ve etkili bakım sağlıyor. Üstelik özel fırçası ile tek hamlede tüm tırnağa sürmek te mümkün!

Bu şişe size;

Astar ve Cila Kat Özelliğini,
Uzatıcı ve Güçlendirici Bakımı,
ve Göz Alıcı Moda Renkleri

bir arada sunuyor!

İçeriğindeki Coral Kalsiyum ve Deniz Mineralleri Kompleksi ile tırnakları besleyerek, güçlenmelerine ve uzamalarına yardımcı oluyor. Aynı zamanda İnci Proteini ile pürüzsüz bir sürüm ve Deniz Yosunu Özleri ile sürekli kendini yenileyen bir parlaklık sağlamayı destekliyor.

Yetkili Eczanelerde
Sally Hansen Complete Salon Manicure Ojeleri : 11 TL

YENİ MODA TIRNAKLAR

French Manikürün Tersi Döndü!

Modası hiç bitmeyen French manikür 2010 yılında klasikleşen beyaz tonlarından sıyrılıyor ve tırnaklarda moda renklerle beraber tekrar yerini alıyor. Artık daha iddialı renklerle French manikürünüzü yapabilirsiniz. Örneğin kırmızı ya da siyah ojenizi sürüp, tırnağınızın uçlarını beyaza boyayabilir veya narçiçeğine boyadığınız tırnaklarınızın uçlarına kırmızı oje sürmeyi tercih edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı