Güzellik

KIEHL’S + KOONS: Harikalar Diyarı

2010 Yılbaşı Özel Koleksiyonu

Kiehl’s çocuklara yardım geleneğini sürdürerek bu sene yardıma muhtaç çocuklar için dünyaca ünlü çagdaş sanatçı Jeff Koons ile birleşti.
İkonik Creme de Corps Serisi’nin tüm geliri Koons Aile Enstitüsüne bağıslanacaktır .

Kiehl’s, çocuklara yardım geleneğini sürdürerek, bu sene yardıma muhtaç çocuklar için Dünyaca ünlü çağdaş sanatçı Jeff Koons’la birleşti.

Çocuklara daha güvenli ve sürdürülebilir bir çevre yaratmayı amaçlayan bu proje, aynı zamanda toplumu bilinçlendirmeyi ve gerekli fonları sağlamayı hedefliyor. Bu yıl başı, Jeff KOONS’un laleleri Kiehl’s in ikonik Creme de Corps serisini süslüyor. Bu serinin %100 geliri Koons Aile Enstitüsü (Koons Family Institute)‘ne bağışlanacak.

Seride yer alan her bir ürün, Dünya genelinde bu yıl bası sezonu Kiehl’s mağazalarında satışa çıkacaktır. Ürünlerin ambalajlarını Jeff KOONS’un 1995-98 senelerinde yarattığı ünlü laleler yer almaktadır.

ICMEC – Kayıp ve İstismar Edilmiş Çocuklar için Uluslararası Merkez, 1998 senesinde Amerika’da kuruldu. The Koons Family Institute, ICMEC’in bir ayağı olarak, çocuk ticareti, çocuk pornosu ve çocuk kaçırılması dahil çocuk istismarının her formuna karşı savaşmaktadır.

JEFF KOONS KİMDİR?

Günümüzün dünyaca tanınan ve önde gelen çağdaş sanatçılarından JeffKoons, Rabbit(1986), Michael Jackson v eBubbles (1988) ikonlaşmış ve Rockefeller Meydan’ında sergilenen, sonrasında ise kalıcı olarak Guggenheim Bilbao’ya yerleştirilen çiçekli anıt Puppy(1992) gibi halka açık heykelleriyle üne kavuşmuştur. Başka bir çiçekli heykel olan Split – Rovker(2000) 2008 yazında Versay Sarayı’na taşınarak ; saygın bir mekanın ilk kez yaşayan bir sanatçıya kapılarını açmasına konu oldu. Koons kültürel başarıları sayesinde çokça ödüle ve onura layık görülmüştür.

Jeff Koons’un hayır sever ve güvenilir destekçileri, International Centre for Missing and Exploited Children’ın kaynağı olan The Koons Family Institute’un kurulmasına öncülük ettiler.

Limited Edition Cremede Corps

Kiehl’s 2010 Yılbaşı’nda, çağdaş tasarımcı Jeff Koonsile birleşip ikonolaşmış Cremede Corpsserisini süsledi.

Bu çok kuru hatta nemsizlikten kurumuş ciltler için besleyici yüksek kalitede vücut nemlendiricisi; doğal yumuşatıcı, nemlendirici ve antioksidan içeriklerle yapılmıştır.

Yıllardır müşterilerin favorisi olan Creme de Corps formülü, Shea yağı, Tatlı badem yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Susam Tohumu yağı, Avocado yağı ve antioksidan özellikli beta karotenden elde edilmiştir.

YENİ ! Orijinal Creme de Corps’dan ilham edinerek yaratılan, bu lüks tereyağ gibi çırpılmış vücut nemlendiricisi, 24 saate kadar nem sağlıyor.

KIEHL'S + KOONS: Harikalar Diyarı | 1

Fiyatlandırma:
Creme De Corps 250 ml……………………………………….69 TL
Creme De Corps 500 ml……………………………………… 119 TL
Creme De Corps Whipped Body Butter 226 gr………89 TL

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu