Güzellik

Dermalogica ile Cilt Sağlığınızı Destekleyin

Dermalogica konsantre destekleyiciler, cildin günlük ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, cilt sağlığınızı destekliyor. Üstelik Eylül ayı boyunca biri nemlendirici olmak üzere iki Dermalogica ürünü alan herkese “3’lü destekleyici paketi” hediye ediliyor.

Cildimizin ihtiyaçları havalar kadar sık değişebiliyor. Peki, uyguladığımız bakım rejimi bu değişimin hızına yetişebiliyor mu?

Günlük kullanılan cilt bakım ürünleri her zaman cildin değişen ihtiyaçlarına cevap veremeyebilir. Stres, kirlilik, seyahat, tatil, gece geç saatlere kadar süren toplantılar, uzun günler ve daha birçok şey cildimizin farklı farklı durumlarla karşılaşmasına neden oluyor. Dermalogica konsantre destekleyiciler doğrudan cildin özel ihtiyaçlarını hedef alıyor. Cilt bakım rejimine anında uyum sağlayarak çevresel yaşlanma etkilerine karşı savaşıyor.

Dermalogica konsantre destekleyiciler günlük cilt bakım rejiminizi desteklemek üzere geliştirildi. Günlük bakımınızı, her seferinde değiştirmek yerine, cildinizin değişen günlük ihtiyaçlarına çözümler sunan destekleyici ürünleri kullanabilirsiniz. Nemlendiricinize katacağınız ya da doğrudan uygulayacağınız birkaç damla ile cildinizin normal düzenine kavuşmasını sağlayabilirsiniz!

Nemlendirici alana Dermalogica “3’lü destekleyici paketi” hediye!

Dermalogica, konsantre destekleyiciler ile cilt bakım rejimine katkı sunmak isteyenlere çok özel bir fırsat sunuyor. Eylül ayı boyunca biri nemlendirici olmak üzere iki Dermalogica ürünü alan herkese “3’lü destekleyici paketi” hediye ediliyor. Dermalogica “3’lü destekleyici paketi”nin içinde 7 ml’lik Skin Hydrating Booster, Skin Renewal Booster ve Extra Firming Booster yer alıyor. Hediye destekleyicilerinizle cildinizi çok daha fazla nemlendirebilir, sıkılaştırabilir ya da arındırabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı