Güzellik

Dr.Howard Murad’ın GlycoNutrient Complex içeren, anti-aging serisi Age Reform Intensives

Hayatınızın her alanında rötuşlar size ait olsun!
Yaşlanma belirtilerinde bile!

Cildimizde oluşacak olan kırışıklıkları en aza indirebilmek veya zamanından önce olabilecek kırışıklıkları engellemek için aldığımız önlemler gerçekte ne kadar başarılı ve kalıcı? İşte Dr.Howard Murad’ın GlycoNutrient Complex içeren, anti-aging serisi “Age Reform Intensives” ile yaşlanma belirtilerine son noktayı siz koyun!

Intensive Wrinkle Reducer For Eyes – Göz Çevresi İçin Yoğun ve Hızlı Kırışıklık Azaltıcı

Anında sıkılaştırma etkisi ve düzenli kullanımda kırışıklıklarda gittikçe artan bir azalma sağlayan göz çevresi bakım ürünü Intensive Wrinkle Reducer For Eyes – Göz Çevresi İçin Yoğun ve Hızlı Kırışıklık Azaltıcı, hem kırışıklıkları ve elastikiyet kaybını azaltmak hem de oluşmalarını önlemek için kullanılabiliyor.

Intensive Wrinkle Reducer For Eyes Fiyatı: 265 TL Yetkili Eczanelerde

Klinik test sonuçları ile;
10 dakikada % 40 daha sıkı bir cilt,

2 haftada %33 daha pürüzsüz bir cilt,

12 haftada kırışıklıklarda % 55 azalma, gittikçe artan kalıcı etki
sağladığı kanıtlanmıştır.

Intensive Wrinkle Reducer – Yoğun ve Hızlı Kırışıklık Azaltıcı

Estetik operasyonlara en etkili ve kalıcı alternatif olarak geliştirilen Intensive Wrinkle Reducer, klinik olarak ispatlanmış formülüyle, cildi yenilemeyi, kırışıklıkları ve elastikiyet kaybını azaltmayı destekliyor. Özel formülü sayesinde en hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabiliyor.

Intensive Wrinkle Reducer Fiyatı: 395 TL Yetkili Eczanelerde

Doktor Murad’ın geliştirdiği Age Reform Intensives serisi, GlycoNutrient Complex içermektedir. Botoks benzeri uygulamalarla ciltte sağlanan ve gün geçtikçe azalan sıkı etkinin aksine GlycoNutrient Complex, klinik olarak ispatlanmış formülüyle, epidermal çoğalmayı harekete geçirir. Kolajen ve hyaluronik asit üretimini destekleyerek cildi sıkılaştırıp, canlandırmaya ve düzenli kullanımda kalıcı bir etki sağlamaya yardımcı olur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı