Güzellik

Leke bakımında yeni bir çağ: Dermalogica ChromaWhite TRX

Dermalogica teknolojisi ve kalitesiyle geliştirilen özel cilt aydınlatma sistemi “ChromaWhite TRX” güvenli ve yenilikçi içerikleriyle ciltteki lekelenmeleri önlemek, leke görünümlerini azaltmak ve düzenli bir cilt tonuna ulaşmak için sonuç odaklı bir sistem sunuyor.

Dermalogica’nın cilt aydınlatma sistemi ChromaWhite TRX 4 haftadan itibaren ciltteki ton farklılıklarını kontrol altına alarak gözle görülür bir aydınlanma sağlıyor. ChromaWhite TRX sadece mevcut lekeleri azaltmakla kalmıyor aynı zamanda yeni lekelerin oluşmasını da önlüyor.

Leke bakımı için komple bir sistem sunan ChromaWhite TRX temizleme ve ekfoliasyon adımı ile öncelikle cildi leke bakımı için hazırlıyor. Daha sonra komple ya da bölgesel olarak kullanılabilecek hedefe yönelik bakım ürünleriyle pigmentasyon oluşumunu kontrol altına alıyor. Son olarak uygulanan nemlendiriciler ile cilt, leke oluşumunu tetikleyen çevresel hasarlara karşı koruma altına alınıyor.

CHROMAWHITE TRX SİSTEMİ ÜRÜNLERİ

ChromaWhite TRX cilt lekelerinin engellenmesine yardımcı olarak cilt tonunun dengelenmesine ve cildin aydınlanmasına destek olan, 3 adımlı bir sistem sunuyor. Hazırla (Prepare), Önle (Prevent), Koru (Protect)

HAZIRLA (PREPARE)

Tri-Active Cleanse:
Temizleyen, aydınlatan ve arındıran üç etkili konsantre temizleyici. İçerdiği Laktik Asit ile cildi matlaşmış hücrelerden arındırır ve cilt yüzeyinin aydınlık görünmesini sağlar.
Tavsiye edilen perakende fiyatı:130,50 TL/ 150 ml

Powerfoliant:
Birleştiğinde aktif olan çift fazlı toz-likit sistem, aydınlatıcı bakım ürünlerinin emilimini arttırırken cildi görünür şekilde aydınlatır ve yumuşatır.
Tavsiye edilen perakende fiyatı:200,50 TL / 8.9 ml (2 adet)

ÖNLE (PREVENT)

C-12 Concentrate:
İpeksi, güçlü aydınlatıcı bakım, cildin aydınlık görünümünü arttırırken ileride oluşabilecek ton farklılıklarını azaltmaya ve engellemeye yardımcı olur.
Tavsiye edilen perakende fiyatı:255,00 TL / 30 ml

Extreme C:
Cilt ile temas ettiğinde emülsiyona dönüşen etkili, aydınlatıcı toz; içeriğindeki Magnezyum Askorbil Fosfat (MAP) ve Beyaz Çay ile ton farklılıklarını azaltır, cildin aydınlanmasını hızlandırır ve ileride oluşabilecek ton farklılıklarına karşı cildin savunmasını güçlendirir.
Tavsiye edilen perakende fiyatı:230,00 TL / 8 gr

KORU (PROTECT)

Pure Light spf30:
Cildi aydınlatan ve düzenleyen orta ağırlıktaki gündüz bakım nemlendiricisi, kimyasal olmayan mineral UV blokları ile UVA ve UVB ışınlarından kaynaklanan pigmentasyona karşı cildi korur.
Tavsiye edilen perakende fiyatı: 185,00 TL / 50 ml

Pure Night:
Bu süper nemlendirici bakım, siz uyurken cildinizi besler ve aydınlatır. Peptitler, mineraller ve bitkisel özlerden oluşan özel karışımımız cildin aydınlanması ve cilt tonunun dengelenmesi için ton farklılıklarını önlemeye yardımcı olur.
Tavsiye edilen perakende fiyatı: 206,50TL / 50 ml

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı