Güzellik

OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım

OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım | 130 saniyede daha genç görünmenin sırrı!

OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi

Estetik cerrahlardan ilham alınarak geliştirilen OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi, kırışıklıkları sadece 30 saniyede doldurarak, kırışıklıkların ve ifade çizgilerinin görünümünü anında azaltarak gün boyu daha genç bir görünüm sağlıyor.

Her yaşta güzel görünmek her kadının hayalidir. Cildimizde görmeye başladığımız yaşlılık belirtilerinin zamanı kişiden kişiye değişiklik gösterse de ilk belirtiler genellikle aynı yerlerde görülür. Yaşlanma belirtileri, yüzün kas hareketlerinin en fazla olduğu yerlerde, cildin ya daha ince ya da daha fazla gerilim altında bulunduğu; alın, göz çevresi ve dudak kenarlarında meydana gelir.

Kırışıklarınızı gidermek için siz de zorlu müdahaleleri aklınızdan geçiyorsanız bir de OLAY Regenerist’in yeni 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi’ni deneyin. OLAY’e özgü amino-peptid kompleksi içeren ve yüzün yaşlanma etkilerini en çok gösteren bölgeleri hedef alan OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi, derin kırışıkları ve ifade çizgilerinin görünümünü anında azaltarak gün boyu daha genç bir görünüm sağlıyor.

OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi çift etki sağlıyor. Bir yandan özel pudramsı yapısıyla kırışıklıkların içini dolduruyor, diğer yandan kırışıklıkların yüzeyini kapatarak pürüzsüzleştiriyor. Kırışıkları ve çizgileri sadece 30 saniyede doldurduktan sonra bu bölgelerin 8 saat boyunca nemlendirilmiş bir şekilde kalmasını sağlayarak, içeriğindeki pentapeptidler sayesinde düzenli kullanımda kırışıkların görünümünü azaltıyor.

OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi’nin ince ve belirleyici uçlu uygulama sistemi, göz çevresi, dudak çevresi ve alın gibi kırışıklığa yatkın bölgelerde kolay uygulama sağlıyor. Bu sayede, anında derin kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin görünümünü azaltıyor ve gün boyunca fark edilir derecede daha genç bir cilt görünümü sağlıyor.

OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi tavsiye edilen satış fiyatı: 57.50 TL.

P&G Beauty Hakkında
P&G Beauty ürünleri, dünyada her gün milyonlarca kadın ve erkeğin güzellik hayallerinin gerçekleşmesine ve keyifli bir kişisel bakıma destek olur. P&G Beauty 130’a yakın ülkede bulunan 100’ün üzerindeki markası ile , önde gelen bir güzellik şirketi olmuştur. P&G Beauty, tüm güzellik ve kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılayan, üstün teknolojileriyle güvenilir markalar sunar. P&G Beauty’nin Türkiye’de pazarlanan başlıca güzellik markaları Pantene®, Olay®, head&shoulders®, Max Factor®, Ipana®, Oral B®,, Wellaflex®, Koleston®, Venus®, Gillette®, Wella Professionals®, Braun ®. Güncel haberler ve detaylı bilgi için lütfen www.pg.com.tr sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu