Reklam
Güzellik

Olumsuz çevresel etkilere karşı tam koruma: Dermalogica Barrier Repair

Çevresel etkenler ve stres cildimizin en büyük düşmanı. Her ne kadar bu faktörleri hayatımızdan tamamen söküp atamasak da, etkilerini minimuma indirmek mümkün. Dermalogica Barrier Repair içerdiği “anti-ozon kompleksi” ile cildi, zarar verici etkilere karşı koruyor ve doğal savunma bariyerini güçlendiriyor.

Barrier Repair, güneş, hava kirliliği, ani iklim ve nem değişiklikleri, kimyasallar, kozmetikler, stres ve hormonal değişimler gibi çevresel faktörlerden etkilenen cildin aşırı hassasiyetine çözüm sunuyor. Barrier Repair, silikon bazlı susuz formülü ile çevresel etkenlerden hassaslaşmış cildin rahatlamasını sağlıyor ve yenilenmesine yardımcı oluyor.

Sanayi ve araba emülsiyonlarından çıkan hidrokarbonlar, güneş ışığı ile reaksiyona geçerek ozon kirlenmesine yol açıyor. Ozon kirlenmesi cildin doğal koruma sistemi üzerinde büyük hasarlar meydana getiriyor. Böylece cilt hassaslaşabiliyor, kızarabiliyor ya da daha başka reaksiyonlar görülebiliyor. Barrier Repair içeriğindeki Dermalogica’ya özel “anti-ozon kompleksi” ile cildi ozon kirlenmesinin zarar verici etkilerine karşı koruyarak cildin doğal savunma sistemini güçlendiriyor. Çuha çiçeği ve organik silikonlar, cildi nemlendirirken aynı zamanda kadifemsi bir yumuşaklık sağlıyor. Ayrıca içeriğindeki E ve C vitaminleri antioksidan özelliğe sahip.

Dermalogica Barrier Repair çevresel etkenler ile hassaslaşmış, doğal nemini kaybetmiş ciltler ve tıraş sonrası tahriş olmuş cildi yenilemek için ideal bir bakım ürünü.

Fiyatı : 124,50 TL, 30 ml

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı