Güzellik

Vitamin C Infusion Home Facial Kit – C Vitaminli Haftalık Bakım Kürü :Yaz güneşinin kötü mirasına mucize bakım

Yaz aylarının bittiği bu günlerde güneşin cildinizin üzerinde bıraktığı leke ve ton farklılıkları problemi artık kötü bir kâbus olmaktan çıktı!

Özellikle güneş sonrası lekelenmelerinden kurtulmak ve cildin daha dirençli olabilmesi için evinizde çok kolay bir şekilde uygulanabilecek Dr.Murad’ın mucize C Vitamini bakım kürü
favori ürününüz olacak!

Dr. Howard Murad’ın ciltteki ton farklılıklarını düzenlemek ve cildin elastikiyet artırmak için özel olarak geliştirdiği Vitamin C Infusion Home Facial Kit – C Vitaminli Haftalık Bakım Kürü ile tek bir uygulamada bile etkisini anında hissedeceğiniz bir bakıma, aydınlık ve ışıldayan bir cilde sahip olmak mümkün.

İlk kullanımda kullananların % 78’inin cildindeki sıkılığın ve parlaklığın arttığı ve ciltlerinin aydınlandığı klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

– A ve B12 vitamini, beta karoten, elastikiyeti arttıran liflerin oluşumunda etkili amino asitler, yoğun nemlendirici hyaluronic acid içeren zengin formülüyle, serbest radikalleri engelleyerek güneş, hava kirliliği vb. çevresel nedenlerden dolayı ciltte oluşan hasarı durdurmayı destekliyor.

– Saf C vitamini ile ciltteki hücre yenilenmesini arttırarak çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve cilt tonunu dengeleyerek aydınlatmaya yardımcı oluyor.

– İçeriğindeki taze portakal özleriyle de cildinizde hoş bir koku bırakıyor.

Yetkili Eczanelerde Vitamin C Infusion Home Facial Kit: 225 TL

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu