Güzellik

Wella Professionals Şekillendirici Serisi

Farklılığınız ile Tarzınızı Hissettirin
Wella Professionals Şekillendirici Serisi ile Devrim Yarattı

Wella Professionals, saç şekillendirici kategorisini yeniden yarattı. Wella Professionals Şekillendirici Serisi, Wella’nın ikonlaşmış şekillendiricilerini, yeni ve çığır açan ürün yelpazesinde bir araya getiriyor.

Wella Professionals Şekillendirici Serisi ile daha yaratıcı stiller, daha özgün şekiller ve daha fazla hacim elde ediliyor.

Profesyonel saç kozmetiğinin liderlerinden Wella Professionals, ana markası Wella Professionals altında yepyeni, uniseks şekillendirici serisini tüketiciler ile buluşturuyor. Yeni Wella Professionals serisindeki ürünler, ilk kez salonlardaki kullanım şekli ve sırasına göre sınıflandırıldı. Islak, kuru ve final aşamasındaki ürünlerin birleştirilerek kullanımı, en yaratıcı stillere olanak sağlıyor. Seride asi saçlardan doğal görünümlere, çılgın modellerden zarif ışıltılar isteyenlere kadar farklı zevkler ve ihtiyaçlara yönelik ürünler bulunuyor.

Serinin hacim kazandırmak ve dokunulabilir hareket yaratmak için ıslak saça uygulanan ürünleri arasında fön öncesi güçlendirici doku Velvet Amplifier, fön öncesi güçlendirici losyon Perfect Setting, düzleştirici balsam Flowing Form, doğal şekillendirici köpük Natural Volume, ekstra hacim veren şekillendirici köpük Extra Volume, güçlü tutuş için şekillendirici köpük Shape Control yer alıyor.

Saça şekil vermek ve stili yaratmak için uygulanan kuru aşama serisinde, mat şekillendirici Bold Move, esnek şekillendirici Shape Shift ve parlak şekillendirici Pearl Styler bulunuyor.

Stili sabitlemek ve güzelleştirmek için kullanılan final aşaması ürünleri de, parlaklık spreyi Shimmer Delight, gazsız esnek sprey Flexible Finish, güçlü bitiş spreyi Stay Essential, ekstra güçlü bitiş spreyi Stay Styled, ultra güçlü bitiriş spreyi Super Set’ten oluşuyor.

Yeni ürün: Velvet Amplifier

Wella Professionals’ın fön öncesi güçlendirici doku sunan yeni ürünü Velvet Amplifier, saça kadifemsi doku vererek saçları kontrol altına alıyor. Saça pürüzsüzlük kazandırıyor ve saç şeklini güçlendiriyor. Wella Professionals 2010 Kuaförler Araştırması’na göre 10 kuaförden 7’si, Velvet Amplifier’in kullanıldıktan sonra anında fark edilebilir bir etki gösterdiğini ve yaratıcılıklarını geliştirdiğini kabul ediyor.

Wella Professionals Hakkında:

Tüm dünyada 13 ülkede hizmet veren, 25 senedir de Türkiye pazarında bulunan Wella Professionals, profesyonel kozmetik sektörünün nabzını tutan en önemli markalardan biri. Kuaför pazarına 20 markayla sunduğu ürünleri dört ana başlıkta toplanıyor: Boya kategorisinde Koleston Perfect ve Blondor, bakım kategorisinde Wella Professionals, System Professional ve Sebastian, şekillendirici kategorisinde Wella Professionals ve Sebastian, teknik ekipman kategorisinde de Climazon ve Contura lokomotif markaları.
Wella Professionals ürünleri sadece yetkili kuaförlerde satılıyor.

Ürün-Fiyat Bilgileri
WP Shimmer Delight 42
WP Velvet Amplifier 45
WP Flowing Form 35
WP Pearl Styler 35
WP Shape Shift 47
WP Perfect Setting 39
WP Bold Move 47
WP Flexible Finish 37
WP Extra Volume 50
WP Natural Volume 50
WP Shape Control 68
WP Stay Essential 50
WP Stay Styled 50
WP Super Set 68

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı