Güzellik

Yaz için kullanışlı saç modelleri

Bahar ve yaz aylarında kumsal dalgaları, ıslak görünümlü saçlar oldukça kullanışlıdır. Yaz için kullanışlı saç modellerini öğrenerek bunaltıcı yaz günlerinde şık ve kullanışlı saç modelleri yapabilirsiniz.

Yaz için kullanışlı saç modelleri | 1

Yaz için kullanışlı saç modelleri

Yazın sıcağından bunaldığımızda saçımızı toplamak isteriz. Saçınızı toplamak istediğinizde kullanışlı ama şık modellerden yapabilirsiniz. Yaz mevsiminde sıcaktan terlediğimiz için dümdüz saçları kullanmak zor olacaktır. Onun yerine denizden yeni çıkmış gibi dalgalı saçlar yapabilirsiniz. Kadınlar kulübü olarak yaz için en kullanışlı saç modellerinden oluşan bir yazı hazırladık.

Yaz için kullanışlı saç modelleri | 2

Sahil Dalgası

Bu saç modelini yazın baş tacı yapabilirsiniz. Saçınıza iduştan çıktıktan sonra köpük sürün ve elinizle şekil vererek kurutun. İsterseniz biraz deniz tuzu spreyi sıkın. Saçanız hazır.

Yaz için kullanışlı saç modelleri | 3

Ev Topuzu

Evde yaptığımız o güzel topuz dışarıya çıkarken öyle olmaz diye şikayet ederiz. Saçınıza bira sprey sıkarak sabitlerseniz uzun saatler saçınız bozulmaz.

Yaz için kullanışlı saç modelleri | 4

Örgüler

İster başınızı sarmış örgüler olsun ister uzun örgüler terlemenizi engelleyecek örgüleri kullanabilirsiniz. Saç küpesi takarak saçlarınızda harika bir hava yaratabilirsiniz.

Yaz için kullanışlı saç modelleri | 5

Islak Görünümlü Saçlar

Yazın terlemeden kaynaklanan görünümü kapatmak için ideal bir modeldir. Dikkat etmeniz gereken nokta ise saçlarınızı şekilllendirirken ağır yapılı ürünler kullanmayın.

Yaz için kullanışlı saç modelleri | 6

Doğal Düz

Saçlarınıza ısı kullanarak şekil vermek yazın çok zordur. Normal saç tipiniz düz ise yapmanız gereken saçlarınıza bazı uygulamalar yaparak saçları en düz hale getirmek olmalıdır. Evde Doğal Yollarla Saç Düzleştirme yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu