Kendi sektöründe “Tasarımla mutluluğun birleştiği nokta” sloganı ile tanınan Evgör Mobilya 2004 yılından beri evlerimizi süslüyor. Bugün 80 binden fazla ailenin evinde adımız var.

2018 yılında da hem mağazalarımızda hem ülkemizin en büyük online mobilya satış mağazası olan web adresi üzerinden ve mağazalarımızda sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz. Yola çıktığımızdan beri aldığımız Dünya Kalite Ödülü, ITO Girişimciler Ödülü, AB Kalite Ödülü, Altın Marka Ödülü ve diğer ödüllerimizin yanında en büyük armağanımız bize duyduğunuz güven sonucu bizi tercih etmeniz oldu. Güveninize layık olmaya Evgör Mobilya olarak 2018 yılında ve sonrasında devam edeceğiz.
evgor-mebilya-2.jpg


Lüks Mobilya Gruplarından Örnekler

Koltuk takımını yenilemek isteyenler ve yeni evlenecek çiftlere birkaç tavsiyemiz olacak. Evgör tarafından size sunulan şık seçenekleri görmeden karar vermemelisiniz. 2018 Yılının moda trendi koltuk takımları modelleri yazımızda sizler için Fethiye Lüks Koltuk Takımları, Fethiye Lüks Yatak Odası Takımı ve Nişantaşı Lüks Yemek Odası Takımı fotoğraflanmıştır.

Birinci sınıf malzemeden üretilen bu takımların hepsi, diğer ürünlerimiz gibi iki yıl garanti kapsamındadır. Estetik açıdan son derece uyumlu olan parçalar konuldukları mekânlarda bambaşka bir hava yaratacaklar. 2018 yılı tasarımları arasında sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Koleksiyonumuzda yer alan bütün ürün çeşitlerinin şu an için indirim avantajları taşıdığını bir kez daha hatırlatmak isteriz.
evgor-mebilya-3.jpg


Diğer Ürün Çeşitlerimiz

Yemek odası takımlarının, yatak odası takımlarının ve oturma gruplarının en şık, en konforlu ve en rahat modellerini Evgör Mobilya’dan seçebileceğiniz gibi genç odalarının, TV ünitelerinin ve kullanımı çok pratik olan köşe takımlarının çeşitlerini de sizlere sunmaktayız. Bu mobilyalarımızda da yeni yıl avantajları sürmektedir.

2018 yılının gönlünüzce bir yıl olmasını diliyor ve mobilya gruplarımızla evlerinize zarafet ve konfor getirmeye devam ediyoruz.

Hayallerinizdeki Mobilya Modelleri

Bu birlikteliğin bir örneğini internet sitemizde yer alan hayalinizdeki mobilya modellerini bizimle tasarlayın başlığıyla tanıtılan özel tasarım mobilyalar grubu da vermektedir. Genellikle oteller için özel olarak tasarlanan bu koleksiyon içinde kişisel tercih olduğu hemen belli olan yuvarlak yatak odası modelleri, kalp başlıklı yataklar ve Japon stili yatak odası takımları da var. Tamamen kendinize ait bir mekân olan yatak odanız için size özel tasarımlar yapabiliriz. Önümüzdeki yıl kendinizi biraz şımartmaya ne dersiniz?
evgor-mebilya-4.jpg


Düğün Paketlerimiz 2018 Yılında da Evlerinizi Süsleyecek

Eğer yeni yılda sevdiğinizle birlikte yeni bir yuva kurmayı düşünüyorsanız Evgör Mobilya’nın düğün paketleri modellerini görmenizi tavsiye ediyoruz. Yemek odası takımları, yatak odası takımları ve oturma grupları arasından seçerek hazırladığımız düğün paketlerimiz size indirim avantajları sağlayacaktır. Kendi zevkinize göre, parça parça satın alarak hazırlayacağınız kombinasyonlarla yeni evinizi döşeyebilirsiniz. 2018 yılının dekorasyon trendleri modern veya klasik bütün ürünlerimize yansımıştır.

Country, ahşap, avangard ve modern tarzlarda sizlere sunduğumuz mobilya çeşitlerimiz içinden kendi düğün paketinizi oluşturabilir, toplu satış kolaylığından faydalanabilirsiniz. Böylece çok daha hesaplı bir düğün bütçesi yapmış olacaksınız. Dilerseniz aldığınız mobilyalarınızı üç yıl ücretsiz olarak bize emanet edebilirsiniz.

Satış Kolaylıkları İle Yanınızdayız

Eviniz veya işyeriniz için Evgör Mobilya’yı tercih ettiğinizde öncelikle son derece şık, sağlam ve rahat mobilya grubu almış olacaksınız, iyi günlerde kullanın. Bu satışla birlikte Türkiye’nin belli bölgelerine ücretsiz servis imkânı, montaj, 2 yıl garanti ve satış sonrası desteği de aldınız.

Eğer alışverişinizi internet üzerinden gerçekleştirdiyseniz güvenli ödeme, ücretsiz iade, montaj hizmeti ve 36 ay taksit imkânı da satış kolaylıklarınız içinde vardır. Her zaman için müşteri memnuniyetini önde tutan firmamız satışla tamamlanan bir süreçten yana değildir, ürünlerimizle ilgili olarak daima yanınızdayız. Evgör Mobilya ürünlerini web adresimizden ve mağazalarımızda ziyaret edebilirsiniz.