2019 mobilya dekorasyonlarında ve ev tasarımlarında, canlı renkler ön planda. Maviler, yeşiller, kırmızı ve turuncular. Mobilyalara renk katan çizgilerde hem ahşap renkleri hem de kumaş kaplamalar yer alıyor.

Salon takımlarından yatak odası takımlarına dek, geleneksel çizgiler ile modern renkler kombin edilerek canlı tasarımlar, evlerin tüm alanlarını dizayn ediyor.

2019_salon_takimlari_modelleri-600x338.jpg


2019 Salon Takımları

Hem koltuk takımlarında hem de salon takımlarında kaliteli ahşap ürünler ile rengarenk temalar bir arada kullanılıyor. Pembe ve turuncunun pozitif şekerliği, mavi ve yeşilin tavus kuşu temaları, sarı ve eflatunun sempatikliğiyle salon takımları renk ve cazibe kazanıyor.

Hem ev içi yaşam hem de misafirlerin ağırlandığı alanda sıcaklık, samimiyet ve konsept vurgularının bir arada yaşanması için, klasik möblelerden ziyade içerisine canlılık katılmış özel tasarımlar yer alıyor.

2019_mobilya_tasarimlari-600x338.jpg


2019 Oturma Odası Modası

Oturma odası mobilya seçeneklerine bu sene kumaş kaliteleri ön plana çıkıyor. Kadife kumaşların yine ağırlıkta olduğu 2019 mobilya kreasyonu, ipek karışımı ve parlak kadifelerin mobilyalara modifiye edilmesiyle süsleniyor.

L koltuk tasarımları daha da soft ve konforlu hale getirilerek, oturma odalarına salaş bir hava kazandırıyor. Sezonun moda renkleri arasında ise şeker tonları yer alıyor. En canlı ve pastel tonlarla ardışık olarak kombin yapılan renkler arasında sarı, pembe, turuncu, eflatun, mavi ve yeşil tonları oldukça ön planda yer alıyor.

2019_yatak_odasi_modelleri-600x397.jpg


2019 Yatak Odası Mobilyaları

Kişiye özel dizaynların daha çok tercih edildiği 2019 mobilya trendleri arasında, sıcak renkler göz alıcı şekilde sunuluyor. Mor, yakut yeşili, kavuniçi, nar çiçeği ve şeftali tonları pastel yansımaları ile hem daha rahat uyku hem de ferahlık sağlıyor. Mobilyalara aksesuar olarak eklenen kumaşlar, şıklıkla sunuluyor.

2019 Dekorasyon Trendleri Tıklayın !

Salon Dekorasyonu 2019 Trendleri Mobilya Seçimi ! Tıklayın !

Mobilya 2019 Trend Renkleri Tıklayın !

Ev Dekorasyonunda 2019 Trendleri Tıklayın !

2019 Dünya Dekorasyon Trendleri Tıklayın !