2022 Aylık Burç Yorumları - Astroloji

Mart ayı her zaman Balık mevsimi ile başlar, bu nedenle hayal gücünüzü, duygularınızı ve maneviyatınızı kucaklayın. Güneş zodyak çarkındaki son burçtan geçerken, zamanınızı üzerinizde yük olan her şeyi işlemekle geçirebilirsiniz. Bu şifa deneyimi, her şeyi salıvermenize ve her şeyin gitmesine izin vermenize yardımcı olacaktır. Geçmişi değiştiremezsiniz, ancak ondan öğrenebilirsiniz ve Mart 2022 aylık burç yorumunuz yol boyunca size netlik getirecektir.

Her şey 2 Mart'ta Balık burcundaki yeni ayın sizi egonuzu bir kenara bırakıp sevgiyi kucaklamaya teşvik etmesiyle başlıyor. Bu değişken su işareti tamamen empati ile ilgilidir, bu nedenle onaylanmanın ve duygusal olarak bağlanmanın ne kadar iyi hissettirdiğini kucaklayın. Bununla birlikte, sevgi dolu Venüs ve agresif Mars, dönüştürücü Plüton ile güçlerini birleştirirken, zorlu bir iç çatışmanın gerginliğini hissedebilirsiniz. 3 Mart'ta, Deneyimin, ilişkilerinizin daha karanlık yönlerine nasıl bakacağınızı ve sezgilerinize nasıl güveneceğinizi göstermesine izin verin, çünkü her zaman göründüğünden daha fazlası vardır.
burc_yorumlari_2022_astroloji_mart_ayi.jpg
Güneş 5 Mart'ta Balık burcunda, yaşamdan daha büyük Jüpiter ile güçlerini birleştirdiğinde , sizi Balık mevsiminin sunduğu tüm romantik ve yaratıcı bolluğu kucaklamaya davet edecek. Yüksek benliğinizle uyumlu bir şekilde hayattan nasıl zevk alacağınızı öğreniyorsunuz, bu yüzden varılacak yere değil yolculuğunuza odaklanın. Ve Venüs ve Mars 0 derece Kova'da kavuştuğunda, size çok fazla ilham verecek. Entelektüel arayışlarınızı takip edin, size ilham verenlerle arkadaş olun ve ideal realitenizi gerçekleştirmeye başlayın. Sırada ne olacağı konusunda gergin hissedebilirsiniz, ancak bu *iyi* türden bir gergindir.

Balık güneşinin rüya gibi ve yanıltıcı Neptün ile güçlerini birleştirdiği 13 Mart'a kadar manevi etki taşacak. Bu, hayal dünyanıza dokunacak ve fantezilerinizin kalitesini artıracaktır. Kendinizi bitkin ve dikkatiniz dağılmış hissedebilseniz de, bunun nedeni aynı anda çok fazla enerji alıyor olmanızdır. Bu kadar hassas hissettiğinizde, sevgiyi ve umudu kucaklamak önemlidir, çünkü olumsuz düşünceler de olumlu düşünceler kadar bulaşıcı hissettirecektir. Ve 18 Mart'ta Başak burcundaki dolunay sizi gerçeğe geri getirdiğinde, ciddi bir kavrayışa çarpıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Duygusal pus, 20 Mart'a kadar dokunulamayacak kadar sıcak bir şeye dönüşecek. Bu, bahar ekinoksunun gerçekleşeceği ve güneş savaşçı Koç burcuna girerken kozmik sıcaklığı artıracağı zamandır. Kışın karı eriyerek baharın yeniden doğuşuna dönüşürken, canlandırıcı ve yenileyici bir değişim hissedeceksiniz. Astroloji söz konusu olduğunda, yeni yıl 31 Aralık'tan 1 Ocak'a kadar gerçekleşmez, ancak şu anda güneş ana ateş burcu Koç burcuna girer. Bu burcun parlak, rekabetçi ve motive edici enerjisinin yepyeni bir başlangıç için size rehberlik etmesine izin verin.

Bununla birlikte, ay bitmeden, aşk gezegeni Venüs, 28 Mart'ta karma ve kısıtlama gezegeni Satürn ile güçlerini birleştirecek. Bu, izolasyon ve kopukluk duygularına yol açabilir, ancak aynı zamanda size zayıf noktaları da gösterecektir. ilişkileriniz. Ve sorunlarınız üzerinde çalışmaya istekliyseniz, tüm sıkı çalışmanızın karşılığını alacaksınız.

Güneş burcunuza ve yükselen burcunuza göre neler bekleyebilirsiniz :

Koç Burcu 2022 Mart Ayı Yorumu​


Bu ay, hayal gücünüzü ve maneviyatınızı kucaklıyorsunuz. Ne kadar derine inmeye istekliysen, o kadar çok iyileşebilirsin. İç gözlemin, taşıdığınız tüm suçluluk ve acılarda size rehberlik etmesine izin verin, çünkü sizi onaylanmış ve sonunda özgürleşmiş hissetmenizi sağlayacaktır. Güneşe dönüşünüz başladığında, her şeyi akışına bırakmaya ve kim olduğunuzu, özünüze kadar kucaklamaya hazır olacaksınız. Kendinizi zaten herkesten daha iyi tanıyorsunuz, bu yüzden kendinizi daha fazla tanıyın.