Hangi mücevher parçası sadece parlaklıktan fazlasını sunuyor? Doğru, bir saat! Bir saat işlevsel olmalıdır, ancak bu, göz alıcı bir ışıltıya sahip olamayacağı anlamına gelmez. Bu 10 lüks saatten ilham alın ve saat koleksiyonunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın.

2022'de kadınlar için en lüks 10 saat hangileri?

  1. Omega Seamaster Aqua Terra
  2. Piaget Limelight Gala
  3. Chopard Imperiale 36mm
  4. TAG Heuer Link
  5. Longines PrimaLuna
  6. TAG Heuer Carrera Quartz
  7. Rado Centrix Diamonds
  8. Omega Constellation Manhattan
  9. Montblanc Bohème day and night watch
  10. Omega De Ville Trésor

Omega Seamaster Aqua Terra​

omega-seamaster-aqua-terra-150m.png
Sedef kadranda otomatik mekanizma ve ışıltılı elmaslara sahiptir ve safir kristal ile korunmaktadır . Pembe altın bileklik, pırlantalı kasa ile mükemmel uyum sağlar ve 150 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır.

Piaget Limelight Gala​

piaget-luks-saat.png
Piaget , benzersiz kasası ve pırlanta kıvrımlı kıvrımlarıyla dikkat çeken son saati Limelight Gala ile kadınları onurlandırıyor. Kuvars saatin kadranında siyah saten kayış ve büyük Romen rakamları bulunur.

Chopard Imperiale 36mm​

chopard-imperiale-luks-kadin-saatleri.jpeg
Chopard Imperiale , Roma ve Arap imparatorluklarından ilham almıştır. Paslanmaz çelikten üretilen bu 18 ayar pembe altın saat zamansız ve moderndir. Ayrıca nilüfer şeklindeki taç bu saate zarif bir görünüm kazandırmaktadır.

TAG Heuer Link​

tag-heuer-link-luks-kadin-saati-modelleri.png
Tag Heuer'in ergonomisi son derece saygındır ve bu, bu saatin performansına ve hassasiyetine yansır. Pembe sedef kadranı ile kesinlikle göz alıcı olmayı garanti ediyor. Ayrıca, Tag Heuer Link çizilmeye dayanıklı safir kristal cam içerir ve 100 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır.

Longines PrimaLuna​

longines-primaluna-luks-kadin-saati.png
Sadece 26,5 milimetre çapındaki saat hem zarif hem de sağlamdır. Bunun nedeni paslanmaz çelik ve çizilmeye karşı dayanıklı safir kristal camdır.

TAG Heuer Carrera Quartz​

tag-heuer-carrera-luks-kadin-saati.png
Tag Heuer Carrera ile trend belirleyici olacaksınız. Bu saat, motor sporları geçmişi ve mükemmel ergonomik özellikleriyle sınırları zorluyor. 'Sunray Brushed' olarak da adlandırılan mavi kadran, bileğinizi hareket ettirdiğinizde renk değiştirir. Kadran, pembe altın ibreler ve sayılarla eşlik ediyor ve safir kristalle korunuyor. Uyumlu mavi dolgulu deri kayış, rahatlık ve lüks bir his sağlar.

Rado Centrix Diamonds​

rado-lux-kadin-saatleri.png
Rado Centrix Diamonds ile kendinizi ifade edin. Bu koyu renkli saatin gizemli bir havası var ve elmas işlemeli kasası kadınsı bir ivme kazandırıyor. Koyu renkli bileklik seramik paslanmaz çelikten yapılmıştır ve şaşırtıcı derecede hafiftir. Gri kadrana pembe altın ibreler ve pembe altın ayarlarında 12 pırlanta eşlik ediyor. Bu güzel saat, Rado'nun imzası olan safir kristal ile korunmaktadır.

Omega Constellation Manhattan​

omega-luks-kadin-saatleri.png
Hem kayış hem de kasa Omega'nın imzası olan Sedna™ altından, paslanmaz çelikten ve 11 pırlantalı saat imine sahip sedef kadrandan yapılmıştır.

Montblanc Bohème day and night watch​

montblanc-kadin-saati.png


Omega De Ville Trésor​

2022_luks_kadin_saatleri_pirlanta_altin_elmas.png
18 ayar altın, elmaslar, 'Uzun Ömürlü' kuvars motor ve çok daha fazlası. Bilezik ve saat kasası Omega'nın imzası olan Moonshine™ altından yapılmıştır. Bu altın, 'normal' altından daha taze bir görünüme sahiptir. Beyaz kadran üzerindeki Roma rakamları, parlatılmış elmas ibreler ve kasanın kıvrımlarındaki elmaslar büyüleyici bir etki yaratıyor ve safir kristal camla korunuyor.
  • Beğen
Reactions: ojelimmm