Erkek arkadaşınız ya da eşinizin davranışlarında farklılık olduğunu hissediyor ancak ne olduğunu tam olarak anlayamıyor olabilirsiniz. Ayrılmak isteyen erkeğin davranışları nasıl olur? Sizin onu terk etmenizi istediği için bu şekilde davranıyor olabilir.

Ayrılmak isteyen erkeğin davranışları nasıl olur?

Uzun bir süre mutlu bir ilişki yaşadıktan sonra partnerinizde zaman içinde değişiklikler fark edebilirsiniz. Sizden ayrılmak isteyen ancak bunu doğrudan söyleme cesareti bulamayan erkekler bu davranışları sergileyebilir. İşte ayrılık habercisi olabilecek davranışlar.

ayrilmak_isteyen_sevgili.jpg


Görüşmek İstemez

Buluşmalara farklı nedenlerden dolayı gelmek istemez. Bir araya geldiğinizde huzursuz davranışlar sergiler. Gitmek için çeşitli bahaneler bulur. Aramalarınıza ya da gün içinde attığınız mesajlara uzun sürede döner.

Sizinle İlgilenmez

Hayatınızdaki değişiklikleri sormaz ya da siz anlattığınızda aklında kalmayabilir. Fiziksel görüntünüzdeki ayrıntıları fark etmez. Saçınıza boyattığınızda fark etmeyebilir. Üzerinizdeki giysiler hakkında iyi bir yorum yapmaktan kaçınır.

Sinirlenir

Buradaki sinirlenme nedensiz asabi bir hale bürünmedir. Kurduğunuz cümleler eskiden onu rahatsız etmezken artık aniden sinirlenir bir hale gelir.

Sarılmaz

Sizinle fiziksel temastan kaçınır. Onu gördüğünüzde sizden özellikle uzak durur. Gördüğünde size sarılmak ve öpmek isteyen kişi artık karşınızda değildir.

Dışarıdan Mutludur


Sizin yanınızda mutsuz ve suskun olabilir ancak dışarıdaki insanlara karşı bu şekilde olmaz. Telefonu çaldığında ya da bir arkadaşını gördüğünde normal ve mutlu bir ses ile konuşur.