Bugün hangi ruju kullanacağınızdan emin değil misiniz? Burcunuza göre ideal bir renk tonu seçmeye ne dersiniz? Burcunuza göre ruj rengi seçimi makalemizde...

Koç - Kırmızı​

koc_burcu_ruj_rengi_kirmizi.jpg
Koç bir ateş burcudur ve bu burçta doğan insanlar cesur ve hırslıdır. Cesur ve iddialısınız, bu nedenle sizin için en iyi ruj tonu kırmızı olacaktır.

Boğa - Kakao​

boga-burcu_ruj-rengi-kakao.jpg
Toprak burcu Boğa, sıcak ve dünyevi olan her şeyle ilgilidir. Bu yüzden boğalar ruj tonlarını seçerken kakao gibi daha koyu tonları tercih etmelidir. Toprak ve sıcak olan her şeyi seviyorsunuz, bu yüzden bir sonraki ruj sipariş ederken bir kakao rengi alın.

Kova - Mavi​

kova-burcu-ruj-rengi-2022.jpg
Kova, oldukça ilginç ve sinirli bir burçtur. Bu nedenle, her zaman mavi gibi cesur renklere güvenebilirler. Tuhaftırlar ve yanardöner her şeyi severler. Mavi onların ideal rujudur.

İkizler - Şeftali​

ikizler_burcu_ruj_rengi_secimi.jpg
İkizler her zaman yeni ve farklı bir şeyler denemeye hazırdır ve bu yüzden kırmızıları, pembeleri ve şeftaliyi öneriyoruz.

Yengeç - Pembe​

yengec_burcu_ruj_tonu_secimi_astroloji.jpg
Hassas ve duygusal yengeçler her zaman olumlu hisler göndermeyi severler. Yengeç burcu için açık pembeden daha iyi bir renk tonu olamaz.

Aslan - Altın​

aslan_burcu_ruj_rengi_secimi.jpg
Aslanlar vahşidir ve yeni şeyler denemekten neredeyse hiç çekinmezler. Onlar korkusuz yöneticilerdir ve yargıları umursamazlar. Denemeyi severler ve altın onları dünyanın tepesinde hissettiren bir renktir.

Başak - Turuncu​

basak_burcu_ruj_rengi_nedir.jpg
Başaklar moda tutkunlarıdır, ancak onu basit ve ince tutmayı severler. Bu nedenle turuncu, şeffaf kişiliklerine en uygun tondur.

Terazi - Mercan​

terazi_ruj_rengi.jpg
Terazi, güvenli oynamayı seven ve pek deney yapmayan bir burçtur. Bu nedenle mercan, bu kişilik tipi için mükemmel ruj rengidir.

Akrep - Mor​

akrep_burcu_ruj_rengi.jpg
Akrep, tüm dikkatleri üzerine çeken ve öne çıkmaktan ve yeni şeyler denemekten asla çekinmeyen bir burçtur. Yani, bu zodyak için uygun ruj rengi seçimi mor.

Oğlak - Kahverengi​

oglak_ruj_rengi.jpg
Klasik modayı severler ve açık kahverengi bir ruj onların rengidir.

Yay​

yay_burcu_ruj_rengi.jpg

Balık - Pembe​

balik_burcu_ruj_rengi.jpg
Balık kadınları feminendir ve pembe tonlarından etkilenirler. Bu durumda, onlara en çok sıcak pembeden daha iyi ne yakışabilir.
  • Beğen
Reactions: nur hayriye