Morarmış diş etleri, farklı tonlarda görünen diş eti renkleri doğal diş eti peelingiyöntemleri ile sağlıklı rengine kavuşabilir. Ağız ve diş bakımı alanında uygulanan bitkisel peeling yöntemleri kullanarak, gülüşünüze ekstra güzellik katabilirsiniz.

dogal_dis_eti_peelingi-600x400.jpg

Bitkisel Yöntemlerle Diş Eti Peelingi
Diş Eti Peelingi
Diş etlerinin soyulması ve yepyeni, sağlıklı bir diş eti derisinin oluşması için, diş kliniklerinde uygulanan işlemler vardır. Anestezik şekilde üst deri katmanı soyulur ve mor görünen diş etleri yenilenir. Fakat bu cerrahi uygulama niteliğinde olduğu için zor bir işlem ve sonrasında yemek yeme ve içmede sorunlar oluşturabildiği için çok kişi tarafından tercih edilmez.

Lazerle diş eti peelingi ile moraran diş etleri yenilenerek, birkaç seansta soyulur. Üst deri katmanı soyulur ve daha doğal pembe diş etlerinin görünümü elde edilir. Ağrısız, kolay ve etkili bir yöntemdir.

bitkisel_dis_eti_peelingi-600x391.jpg


Doğal Yöntemlerle Diş Eti Peelingi
Diş eti morluğu tedavisi için doğal yöntemler ile kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz. Üst deri tabası soyularak yeni deri oluşumu sağlanır ve pembe, canlı kırmızı tonlarında diş etlerine shaip olabilirsiniz. Doğal diş eti peelingleri;

  • Tuz
1 bardak su içerisine 1 tatlı kaşığı tuz ilave edilir ve günlük olarak gargara yapılır.

  • Zeytin Yağı
Hakiki zeytin yağı ile her gece diş etlerine uygulama yapmak, diş etlerinin nemlenmesine ve ölü deri dokularının soyularak, yeni katmanın oluşmasına olanak sunar. Masaj yaparak tüm diş etlerinize sürün

  • Ada Çayı
Ada çayı em hormonların ideal biçimde çalışmasını sağlar hem de diş etlerinin daha sağlıklı görünmesine olanak sunar. Yeşil çay tüketmek, moraran ve siyahlaşan diş etlerinin yeniden pembeleşmesine yardımcı olur. İçeriğindeki antioksidanlar sayesinde kısa sürede etkili sonuçlar verir.

  • Kekik Suyu
Hazır olarak satılan kekik suyu genellikle zayıflama yöntemleri için kullanılır. Diş etlerindeki morlukların geçirilmesi için de idealdir.

Diş eti çekilmesinin nedenleri Tıklayın !

Diş Eti İltihabını Yok Eden Kekik Kürü Tıklayın !

Sararmış dişler için Doğal diş beyazlatma Tıklayın !

Diş Eti Küretajı(Kazıması) Tıklayın !